Jump to content

250TH


guja011

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 25
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Mnogo je lepa,odma bi joj nasao mesto , ali meni zabranli da pravim sve sto ima vise od 1kV :blush: ...kazu ti si jos mali, ubice te struja :buehehe: ...sto je najgore, upravu su :rolleyes:

Е тачно сам знао да ћеш се упецати :) Постаћеш и ти велики једног дана,али јопет није ова цефка ни за тебе ни за неког другог. :to_become_senile: Гујо,пробај то да уступиш уз "симболичну" надодкаду,илинек ти жена исхекла и 2 лепа миљеа па све заједно у регал међу чаше или шоље.Мислим да није за неки амп,а не верујем да има радиоаматера који плачу за тиме. :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мислим да није за неки амп,а не верујем да има радиоаматера који плачу за тиме. :drinks:

na diya com ne misle tako, al ajd, ti si perfekcionista (ono samo ruske cevke, sve ostalo ne valja)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

čini mi se da je ovo najveća na forumu..dakle, predlog, šta sa novim (NOS) parom?

Što god zgotoviš bićeš zapamćen kao "onaj s najvećim"...

Ne znam bash za phono... Neka lampizacija CD-a mozda? :rofl:

Ma lampizacija mp3 plejera, teraće to ona baterija, a i greje ruke u džepu zimi   :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na diya com ne misle tako, al ajd, ti si perfekcionista (ono samo ruske cevke, sve ostalo ne valja)

Немо се љутиш,волем ја све цевке,мада се у последње време питам чему све то.Обзиром да није тема отворена у Огласима,дајем себи за право да прокоментаришем,у супротном бих је нахвалио.Ја још увек мислим својом главом,која је у Србији а не тамо негде где људи мисле другачије....10.5А у грејању и преко 1000V у аноди.За један АМП му то дође преко 1KW напонског трафоа..Тенденција у свету је уштеда ел.енергије,Да не говорим о износу осталог хардвера који је неминован да би те лепотице пропевале.Или ако хоћеш можемо и вако:Супер цевка за све оне који воле да им је све највеће. :krstix: У то име лижем све досада написано. :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da sam neki SET tube Amp ` zaljubljenik` ja bih je upotrebio, ali nikako sa B+ ispod 2,5 KV DC ! Svirala bi ta stara`Tegla`mnogo,mnogo bolje nego pojedini HI Tech SS Ampo-vi . ;) 2,5 KV DC jeste mnogo , ali je ipak znacajno manje od 25KV DC !!! :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2,5 KV DC jeste mnogo , ali je ipak znacajno manje od 25KV DC !!! :cheers:

Пардон колега,ми причамо о појачалима или радарима? :blush: Мада савремени трендови у свету показују да се користи подимпулсна модулација,тако да ни радари немају захтеве за толиком енергијом ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Пардон колега,ми причамо о појачалима или радарима? :blush: Мада савремени трендови у свету показују да се користи подимпулсна модулација,тако да ни радари немају захтеве за толиком енергијом ;)

Kolega pricamo o cevi 250TH (TB4/800) ali ako treba mozemo i o radarima i radasrkim Magnetronima(opet lampa !) Kod ovakvih lampi kao sto je ova 250TH ili kod slicnih RF/Modulator Cevi najbolje od reprodukovanog zvuka se dobija na 3/4 od Max propisanog i dozvoljenog B+ napona provereno !2,5 KV napon sam po sebi nije vezan po svaku cenu i sa pojmom Visoke kolicine Energije ,sad sto se neki ljudi plase struje (visokog napona)....... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolega pricamo o cevi 250TH (TB4/800) ali ako treba mozemo i o radarima i radasrkim Magnetronima(opet lampa !) Kod ovakvih lampi kao sto je ova 250TH ili kod slicnih RF/Modulator Cevi najbolje od reprodukovanog zvuka se dobija na 3/4 od Max propisanog i dozvoljenog B+ napona provereno !2,5 KV napon sam po sebi nije vezan po svaku cenu i sa pojmom Visoke kolicine Energije ,sad sto se neki ljudi plase struje (visokog napona)....... ;)

У погрешну цркву си се упутио :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja volem ozonsta cu kad sam se zamomcio uz svez UKW cevni predajnik ( vremenska lokalizacija -- nisam mislio na skidanje mraka :sarcastic_hand: )

е мени се огадио,кад га сваки дан удишеш дојади брате :wizard:,а кад баш волеш купи јонизатор за мале паре,а скоро па троши ко упаљач :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

trafojčići od mikrotalasnih pećki za napajanje :L3000:

Легли би ко будали шамар,а онда кад нам се не слуша музика и кад нам треба нешто подгрејати пребацимо прекидач на резонантну диоду у снажном пољу сталних магнета(магнетрон) :rolleyes: А ниси ти Гуја тек тако :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...