Jump to content
ManicP

Muzika na maternjem...

Preporučeni Komentari

Elem (Malboro, 57...), postoji neki opasan zastoj u muziki sa ovih prostora, sem na "onoj" televiziji. Malo osveženje su, bar za mene, mlade snage i to:

Laura 2000

Inje

Linkovi su sa sajta bandcamp, download albuma je za Dž a format se bira (ima i flac).

Ajte još neki hint, nemoguće da nema još ovih bendova iz ovog milenijuma... ...podrazumeva se da je poziv upućen i kolezama u komšijskim državama koji govore maternji jezik   :sarcastic_hand:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Slušalo se to, nego ne videh skoro da su svirali...Za muziku šta volim se ne bih žanrovski određivao, nema svrhe, ali i avatar kazuje nešto  :L3000: Ono kad valja, valja, nema veze sa muzičkim pravcom...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

A zamislite tek Revox u kakvom je problemu! :Viannen_loungelizard::baby::buehehe: A sto si ti djede odlucio?A bogomi mene su strijeljali! :buehehe:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

U globalnoj poplavi kmezave, gnjecave i folirantske girl&guitar muzike evo jednog domaceg osvezenja - lepa i emotivna, nezna i iskrena, prava djevojacka pjesmica:http://www.youtube.com/watch?v=zS8JIV4mBZQ

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

meni je sva muzika na maternjem :Viannen_loungelizard:

Naravno !!! Jos i kada je ko ova nasa domaca , pa jos i dobra , di ce biti kraja ` stimungu ` lepome :sporty095_2::cheers:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ne pevaju na maternjem, al' su nasi.. Nakon duze pauze ponovo na okupu. :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

!!!

e vi's - za to treba imati u kuci par Altec VoT + par KH kao subove + 4 kanala od po 10Wroar !!!!!!!!

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...