Jump to content

umro bi da ne probam i ovako


gaggia

Preporučeni Komentari

ne izdrazah a da sa vama ne podelim svoju muku slatku...izbi mi para dok sracunavah dimenzije potrebne za ML TL, zahvaljujuci Zenu dobijene pomoci i nacrta, pa da bih oterao muku neizdrzi, sklepao sam ovako..inace me jako interesovala OB koncepcija..ovo je dakle sastavljeno i uneseno pre 20 min, tako da slusanje tek sledi..a i cekam hanumu da dodje te da radost njene tuge, kada ovo bude videla, propratim prvim zvucima :Viannen_loungelizard: dimenzije ploce 100x100, nagib 80 stepenipost-235-0-28599100-1297108724_thumb.jpgpost-235-0-39206500-1297108735_thumb.jpgpost-235-0-96412900-1297108851_thumb.jpgpost-235-0-90048900-1297108869_thumb.jpgpost-235-0-25734800-1297108915_thumb.jpgi ovaj dasa ce da mi prducka bassinice :sarcastic_hand:post-235-0-82205700-1297109064_thumb.jpg

post-235-0-93665200-1297108995_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 97
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

moram da primetim da niste bas upratili zrake moga taktickog poteza ... :Viannen_loungelizard: znao sam da ce doci sa posla umorna.. efekat `fatanja na umor je od davnina poznat sport - sta na primer rade u africi kada zele da ufate dobar, ali tesko uhvatljiv plen, jer je jako brz i izdrzljiv? uzmu vuvuzele, podele se svaki na po 10km i trce za njom - svaki po 10 km, a tokom staze poredjani trubaci plase divljac i usmeravaju je ka sleecem trkacu. . ako ovo nije istina, neka me pregazi mravojed! E tako sam ja svoju hanumicu nasao u sutonu snage..pa sam jos i pospremio..napravio ambijent..stavio magarence on top da po potrebi raznezi stvar. he he heonoliko koliko sam za pola sata uspeo da cujem (posle fine prezentacije opisivanja za sta je sta svojoj zeni nije ostalo vise, jer posle 22.00 sustanari ostre britve) mogu da izrecem sledece:bassa ima, ali ne duboko, ali ono sto ga ima - ima snage, dopada mi se..cini mi se da bi nagib mogao da bude veci ili da probam da okrenem zvucnik tako da hornica bude postaljena vertikalno, ne horizontalno (kao sto je sad), u odnosu na pod. Imam osecaj da su visoki utisani, dosta, u odnosu na ono kada sam ih slusao klot. U svakom slucaju sutra se pravi i druga ploca, jer mislim da ima smisla probati.. nisam ocekivao nista toliko dobro, ali nisam ni frapiran postignutim..dovoljno zadovoljan da turim i drugi pa da cujemo sta se desava.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izgleda da Gary Moore nije probao ovako... ("umro bi da neprobam i ovako")

:blink::unsure::dubbio::buehehe: :buehehe: Alal vera! Idu te crnjaci....izgleda da si još nešto danas sklepao dok si tako dobre volje! :respect: ....................Kafeaparat, keep posting, please! :coffee:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jesi li preziveo lepsu polovinu :rolleyes: cemu ti sluzi onaj mali zvucnjak nakalemljen iza (img_1960)pola sobe zvucnici :sarcastic_hand: mene bi lepsa polovina izbacila sa sve tim zvucnicima da spavam ispred kuce (toliko tolerantna nije)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jesi li preziveo lepsu polovinu :rolleyes: cemu ti sluzi onaj mali zvucnjak nakalemljen iza (img_1960)pola sobe zvucnici :sarcastic_hand: mene bi lepsa polovina izbacila sa sve tim zvucnicima da spavam ispred kuce (toliko tolerantna nije)

hih, paaa, ovo je samo za probuuu, ali mi se jako dopada..tako da sam i dalje u kuci (zato sto je proba u pitanju) :Viannen_loungelizard: ono sto vidis iza zvucnika je zapravo klupko kabla na cijem kraju se nalazi pot, kojim se regulise jacina visokih, onoga sto dolazi iz hornice..ali, to ce najverovatnije da leti napolje, jer dolazi jednostavna skretnicica, koliko sam ja razumeo.. :sarcastic_hand: za sad je samo jedan kond na visokom, rez na 3500Hz..cekamo nastavak, odn stereo, pa da vidimo :sporty095_2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...