Jump to content

umro bi da ne probam i ovako


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 97
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

odavno ja govorim - da njih nema , tacno bi ih valjalo izmisliti :Viannen_loungelizard:

Ako njih dvojica ikada, ponavljam ikada, pokrenu pricu o uticaju zvucnickih kablova, odma' da ih banujes... :buehehe:Ako im je za utehu - pre nekih 30 godina moj nov novcati HSR krci u levom kanalu. Odnesem u servis (garancija jbg) oni ga vrate i kazu popravljen. Da skratim, nosio sam ga tri puta i na kraju mi majstor besno kaze - Ja sam to proverio na osciloskopu i udji da cujes da je sve u redu dok ja odem po burek!Slusam ja i ne verujem - stvarno ne krci. Dolazi majstor i pobedonosno kaze "Eto vidis!""Sta da vidim?""Cujes da ne krci?""Ne.""Jel me ti zajebavas?""Ne, nego cujem da ti fali visokotonac u levoj kutiji... neko ga verovatno maznuo""U jebote!"P.S. HSR sam popravio sam kod kuce i tako poceo da se bavim sa DIY
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako njih dvojica ikada, ponavljam ikada, pokrenu pricu o uticaju zvucnickih kablova, odma' da ih banujes... :buehehe:Ako im je za utehu - pre nekih 30 godina moj nov novcati HSR krci u levom kanalu. Odnesem u servis (garancija jbg) oni ga vrate i kazu popravljen. Da skratim, nosio sam ga tri puta i na kraju mi majstor besno kaze - Ja sam to proverio na osciloskopu i udji da cujes da je sve u redu dok ja odem po burek!Slusam ja i ne verujem - stvarno ne krci. Dolazi majstor i pobedonosno kaze "Eto vidis!""Sta da vidim?""Cujes da ne krci?""Ne.""Jel me ti zajebavas?""Ne, nego cujem da ti fali visokotonac u levoj kutiji... neko ga verovatno maznuo""U jebote!"P.S. HSR sam popravio sam kod kuce i tako poceo da se bavim sa DIY

:buehehe: e imas cokoladu od mene za ovo! I zar mislis da bi ja znao kako radi ovaj zvucnik do u crevca da mi horna nije zadala muke?! :assshake:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@KiMMa ništa se ne sekiram. Ja i Gagi smo u stvari gluvi k'o top (kao što Zen lepo kaže :) ) Znači da meni šta god da pusti čovek, ima da svira kako treba :dance2: Upravo sam pronašao svoju audio nirvanu :DSad ću da bacim sve delove za econowave na oglase. Šta ima da menjam ove moje Sansui kad se čuju savršeno :headphone:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@KiMMa ništa se ne sekiram. Ja i Gagi smo u stvari gluvi k'o top (kao što Zen lepo kaže :) ) Znači da meni šta god da pusti čovek, ima da svira kako treba :dance2: Upravo sam pronašao svoju audio nirvanu :DSad ću da bacim sve delove za econowave na oglase. Šta ima da menjam ove moje Sansui kad se čuju savršeno :headphone:

hajde da ne bude igracka placka... mlaja moj komarad verni i rodja i svaja je zaista posumnjao da horna ne radi ili da je jako utisana..to sto nije ni on provalio da nije vezana moze takodje meni da se pripise, jer ko normalan ne gleda kako povezuje zvucnik ..doduse ovde je malo kompliciranija varijanta :sarcastic_hand: ...no u svakom slucaju, svu lakrdiju JA nosim, jer su zvucnici pored mene danima prdeli bez horne, za koju JA nisam mogao da ustanovim da ne radi, vec samo da fali visokih..i meni malo falilo, a ona jadna sikce kada radi..opet, stvar je da ih zaista pre nisam ni slusao ni bez kutije, kamoli na tabli..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hajde da ne bude igracka placka... mlaja moj komarad verni i rodja i svaja ............

Kukuuuuu.... 'Ajd što Zen od mene napravi gluvu babu Postavljena slika što sa unimerom baza po prestonici, nego što me ti kume nagrdi :blackeye: Vidiš li ti šta se ovde sve radi sa svajama ? Bolje da bežim ja dok još nisam nagrebao :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajde mladunci, ako ste (od nas matorih) naucili da vam visokotonci ne znace mnogo u zivotu :sarcastic_hand:onda mozete da naucite i da ne klonjavate duhom (a i da su svaje najsladji rod)!!! :clapping:Pozdrav!:cheers:

ajde ti cica nermoj da se skanjeras, nego nabavljaj te sonide, pa da vidimo `oli t` falit visokih ili niskih :sarcastic_hand::blum3:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Krasno Gagi, a si predvideo mesto za visoki..? Postavljena slika U visini ušesa?

PozdraV

paa, slusajuci do sad samo onaj jedan, nije bilo problema, s tim sto je sigurno primetna razlika sa hornicom u vertikalnom i horizontalnom polozaju..to cemo tek da vidimo...

uostalom, znas da si pozvan i dobrodosao, samo da dovrsim ovo probno delo :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Primetio bi, po svrabezu :)

:crkavanje:

bez sale, table svirkaju i to priilicno lepo..neocekivano, ali zaista neocekivano bassa i to jako lepog..ne muljavi, ne brunda..potpuno sklonjen pot koji je sluzio utisavanju ili pojacanju visokih..jasno je da nije bilo smisla ostavljati ga kada najbolje zvuci kada je smaknut na sam kraj. Dakle skretnicu cini samo jedan kond na od 3uF.. primetno je da su visoki zatvoreniji, sto bi mozda moglo da se pripise ovom prdezu od pojacala. Signal ide sa racunara i to sa integruse. I eto..jako ih je tesko razmestiti, da bi se stekla slika o zv slici.. pokusacu da ih sjutra jos vise odmaknem jedan od drugog..

greška ispravljena

Stein

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...