Jump to content

Кад већ сви волите OB више од компресионих кутија...


InSides

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 65
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

moguce da je greska pri crtanjucm ni tamo ni ovamo , nemas brige :Viannen_loungelizard:

Можда, можда, видим да ми се вуфери поклапају више од 4 центиметра.И можда нисам разумео, како се тачно долази до димензија плоче и до офсета FR-а? Мени су те пропорције у слици код Human Audio баш ОК - је ли проблем ако копирам?Овако нешто:post-47-0-93189000-1295742468_thumb.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

poslusaj zena (ne zenu...)nikako manji drv za centralni zvucnik od 8in(a ja bih dodao i 10in minimum...)sktretnica sto nize nikako na centralnom delu spektrada ne duzim SVE se poremeti i ostanu samo sibilantia kako zen rece bz fundamenta (da ne spominjem zilu...)Moj tip Sonido i to alnico posto jecena vise nego prihvatljivaili supravox obicna buget vrijanta, od novijih jedinicaA moze i 15in sonidoTo nije skupo imajuci u vidu sta se dobijadokle bre vise sa tim jeftinim eminenc-ima?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Јавио сам се директно у GPA. Постоји Европски дистрибутер? Који?

ti izgleda selektivno citas postove...http://www.diyaudio.rs/topic/3074-trenner-friedl-ra-box/page__st__20__p__63410#entry63410pozovi coveka i razgovaraj,,jako je predusretljiv..naravno, razume i engleski
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ti izgleda selektivno citas postove...http://www.diyaudio.rs/topic/3074-trenner-friedl-ra-box/page__st__20__p__63410#entry63410pozovi coveka i razgovaraj,,jako je predusretljiv..naravno, razume i engleski

А, па сад сам се сетио, код њега нема 212....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

А, па сад сам се сетио, код њега нема 212....

aufffff.....pretpostavljao sam da ima ili bi mogao da nabavi...iz razgovora sa njim shvatio sam da ih uvozi...doduse raspitivao se za 604ke i midbass-eve..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postoje neki Nemci i Francuzi kojo to uvoze, ali deru kozu sa ledja. Ja sam isto kupovao direktno. Zanima me transport (cena) posto je slanje islo preko trece firme.

Јавио сам се директно у GPA. Постоји Европски дистрибутер? Који?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...