Jump to content

AVC for Beatgoeson


Zen Mod

Preporučeni Komentari

samo volim sto ste thread ( po obicaju) pretvorili u totalnu sprdacinu :doh: u prvom i trecem postu sam sve napisao , samo nisam siguran da je procitanoono sto nisam napisao - i ne postoji ; sem jedne sitnice koja se lepo vidi na slikicama a niko nije ni upitao ....... :rofl::mad:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 47
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Apsolutno podrzavam ZM-a (iako mislim da gvozdje i svetleci ukrasi za jelku nema sta da traze na putu signala) - sta ce mi DIY uredjaj koji izgleda kao kupovni ? Ko hoce takav ne mora da se muci - to vec ima da se kupi. Fora je da izgleda DIY, da ima licni potpis coveka a ne firme ili masine - one ulickane stvarcice (sto ih sve cini jednakim u pojavnoj formi) mogu samo za prodaju da se prave...I ne samo to - ima nas koji smo pripadnici pokreta estetike nesavrsenog, nama mora da bude malo grubo, neobradjeno, coskasto da bi bilo privlacno (Andy McDowel, mmmm...), vezanost za spoljnu estetiku je na kraju krajeva odlika povrsnih. Da ne zanemarimo i to da je lenjost u detaljisanju privilegija kreativnih, manje talentovani moraju vise da se muce :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prirodan izgled uz prirodan zvuk. Zašto ne, čak veoma prija.

Ako smem da predložim časno i dostojno ime, neka bude " ChamAudio ".

Posebno mi se dopada 15+ godina staro dugme preklopnika. :rofl:

Sad jedno pitanje, karakteristično za početnika.

Kakav uticaj ima par namotaja na tankoj lak žici bliže zadnjoj strani , prekidaču i činčevima.?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....Sad jedno pitanje, karakteristično za početnika.Kakav uticaj ima par namotaja na tankoj lak žici bliže zadnjoj strani , prekidaču i činčevima.?

jedino je "pocetnik" postavio pitanje o jedinom sto nisam napomenuo u prva tri posta :rofl: svrha je RF suppression , otprilike kao kosmodisk - ne znam da li radi , al' nece ni da skodi ......svidja mi se ChamAudio ... :mad:isto kao sto sam se definitivno zaljubio u kutejicu dok mi je chamila na polici ......
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Beat - napali ljubomorni skakavci :mad: , pa se i ne ukljucujes ...kako se tebi svidja to sto vidis ?btw. - u pravu je Impuls - javilo mi se juce brujanje , i to gadno ......al' samo zato sto sam kontrirao (pomesao) kablove ulaz - izlaz ...... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A vidi ovu temu, slučajno naiđoh... Ne zalazim baš u delove foruma gde nema čamovine... :to_become_senile: Fali samo istorijat - kako je ovo sokoćelo dospelo kod Zena. Što se kutije tiče, na metal nisam ni pomislio, jer, kao prvo, na pamet mi nije pala pomisao da, eventualno, treba neka zaštita. A kao drugo, DIY metalne kutije, zbog nedostatka visokih tehnologija obrade, obično ispadnu kao nevešti pokušaj ubacivanja u visoko društvo.Onda sam se prihvatio lemljenja, i pokušao da sledim uputstvo za povezivanje ove pušle žica, pa sam pogrešio, pa odlemi, zalemi... Kada sam probao, da li radi, proradila je zaštita na Yamahi... :sarcastic_hand: Pa sam onda dobro pretražio net, da vidim da li su negde obeležene pozicije za ovaj tip atenuatora. Pa odlemi, zalemi...Zenu sam uvalio zamrsotinu žica, sa najodvratnijim lemovima koje je ikad video (nije mi to on rekao, ali znam :rofl: ). Tako se završio moj prvi i poslednji pokušaj da napravim nešto što ima veze sa strujom. :rofl: Inače, sviđa mi se kako sada izgleda, baš kao "uradi sam".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Pošto nisam imao slobodno pojačalo, do sada nisam probao kako radi AVC sa starim sistemom.Evo, sada sam ga povezao, trenutna postavka (u buduće verovatno i stalna) je sledeća:ROTEL RCD-971AVC by Dave SlagleQuad 405 (apgrejdovan)Tannoy ARDENMalo sam već zaboravio kako je zvučao sa MF preamp 2a, ali razlika je dovoljno velika da kažem sledeće:- Srednji su procvetali- Definicija je mnogo veća- Kompletno, mnogo bolji zvukSložio bih se sa jednodušnim ocenama sa neta: Fenomenalno pretpojačalo, za svega 200$. Plus 20$ za atenuator. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...