Jump to content

AVC for Beatgoeson


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Autoformer Volume Control200$ - http://www.intactaudio.com/atten.htmlhttp://www.intactaudio.com/atten_FAQ.htmlhttp://www.intactaudio.com/AVC_wiring.htmlswitch 2x24 , tweaked to 2x16case - omiljena Beatgoeson-ova camovina , unapred sklopljeno pre busenja montaznih rupa , sto je uzrokovalo malo vrljavog rada sa dremel glodalom da bi se RCA konektori mogli montirati ;dva paralelna stereo ulaza ( funkcija kao direktni prolaz ) , prekidac stavljen na dolaz signala na attenuatorBeat mi dade originalnu CuL zicu koju je dobio uz autotrafoe i preklopnik , ali sam se ja ipak odlucio za meni omiljenu posrebrenu postarsku paricu , iz vise razloga ..... izvode na trafou sam lemio direktno na lemne tacke isvoda namotaja , a ne na lemne stubice za print montazu ; naravno - zasto da imam dva lemna mesta po kontaktu , kad moze samo jedan btw. mene je zapalo da sastavim jer se Beat malo pogubio ;iskreno - ko se nije bavio trafoima , lako se i pogubi sa tolikim izvodima , tako da mu se nema zta zameriti :rofl: gumene nozice , Vol button namerno Vintage ...... verovatno mi stoji u fijoci bar 15 godina :mad: slicice random

post-2-125026510606_thumb.jpg

post-2-125026512881_thumb.jpg

post-2-125026513812_thumb.jpg

post-2-125026514982_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 47
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

zvuk - mnogo dobar ;za moj ukus zvuk sa TVC je malo bolji , ali samo pod jos stisnutijim uslovima - svako ko se bavio "pasivnim" preampima zna koliko je vazno uskladjivanje impedansi (izlazna izvora i ulazna ampa)

post-2-125026534508_thumb.jpg

post-2-125026535604_thumb.jpg

post-2-125026536635_thumb.jpg

post-2-125026537634_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cuce se, videce se... :rofl: I Zen sta rece onomad....nisu enhell i ostali kinezi precizni ko dremel.. :mad: Za ubuduce...leptir burgija za drvo 21mm upustish koliko treba pa nakon toga prosvirash sa sedmicom... mozesh videti na slikama izrade mojih kutija zadnju hrastovu plocu sa konektorima za ldr.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cuce se, videce se... :doh: I Zen sta rece onomad....nisu enhell i ostali kinezi precizni ko dremel.. :rofl: Za ubuduce...leptir burgija za drvo 21mm upustish koliko treba pa nakon toga prosvirash sa sedmicom... mozesh videti na slikama izrade mojih kutija zadnju hrastovu plocu sa konektorima za ldr.

ovo i jeste einhel , ali se kaze dremel :mad:nisam hteo da upustam sa vanjske strane , a sa unutrasnje nisam mogao drugacije , jer je kutija vec bila sastavljena
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Se kaze kovilj il kovin... :rofl: Meni mnogo lepse izgledaju rca kad se upuste spolja...ko neutrik sto ih radi.

as ti Gospe i Djeci ......lako je u hrastovini ......camovina je malo trickier po tom pitanju - moras raditi velikom brzinom rezanja - sto nije nimalo lako kad imas kutijicu male dimenzije koja je vec sklopljena ... drvo je mekano i lako se zalistavaresenje - prava glodalica , velika brzina rezanja , ceono glodalo.ali to u ovom slucaju nije bio prioritet
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мислио сам да сам све видео али овакву ругобу :doh::hi:кутија од чамовине :)Што не узе бар глодало за клап-шарке, за упуштање рупа за РЦА конекторе.Чекај само да слаткИ_А види па има да  :):)од смеха! :rofl:стоН_Колд :mad:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma znam ja da vas dvojica zekite , ali o ukusima se ne raspravlja .......rekoh da Beatgoeson vole chamovinu .cika iz Ikea napravio svetsko carstvo , a nasli se mi mali Srbendaci da se rugamo chamovina je zakon !! :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ваљда ми Србендаци више волимо Ораховину, Храстовину, а неки и Буковину!Чамовина је грађевинско дрво, није за ХиФи.Попих пиво јел могу још једно?Једно ко ниједно.стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma znam ja da vas dvojica zekite , ali o ukusima se ne raspravlja .......rekoh da Beatgoeson vole chamovinu .cika iz Ikea napravio svetsko carstvo , a nasli se mi mali Srbendaci da se rugamo chamovina je zakon !! :doh:

Ništa ti to ne valja, nisi trafoje zalio voskom i izmislio neku anti rezonantnu mambo - džambo podlogu :rofl: Odoh i ja na :mad:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam pitanje? Koliko vidim preamp nije uopste oklopljen a zice su sa mnogo paralelnih vodova. Kada se preamp stavi na snazniji amp bez oklopljenog mreznog kabla kakvi su efekti na zvuk?Po meni ili ste veliki optimisti ili totalni laici, a poznajuci Zena ostaje samo prvo. drvo je u redu ali preko metalne kutije.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam pitanje? Koliko vidim preamp nije uopste oklopljen a zice su sa mnogo paralelnih vodova. Kada se preamp stavi na snazniji amp bez oklopljenog mreznog kabla kakvi su efekti na zvuk?Po meni ili ste veliki optimisti ili totalni laici, a poznajuci Zena ostaje samo prvo. drvo je u redu ali preko metalne kutije.

stoji pored tvog Quada - koji em nema shuko em je osetljiv k'o djavo ....... i ne cuje se nista .ni b od bruma .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...