Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

......Sada me slobodno izbacite sa foruma! .........

a ja svevremepokusavam,pa mi ne ide ...... primio se,sta li ........ :sarcastic_hand:nek' si ti nama ziv i zdrav,nemoj da se zestis :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a ja svevremepokusavam,pa mi ne ide ...... primio se,sta li ........ :sarcastic_hand:

Sad sam otkrio svoju ahilovu petu....Volim kad sam omiljen,pa kad pomislim da sam neželjen u društvu ne treba me tjerati. :nananana::buehehe:

nek' si ti nama ziv i zdrav,nemoj da se zestis

:cheers:

Ma kakva žestica? Vidi pod "Knjige koje idu samnom...." ;)

I nek' ste vi svi živi i zdravi! Ne bih ja bio tu da mislim drugačije...osim ako sam špija...a nisam! :buehehe:

:drinks:

Nema smisla trovati temu više! Rekao sam što sam mislio u odgovoru na napisano i predlažem da se sve to lijepo preseli negdje gdje će raditi manje štete. Treba li ikome dodatno objašnjenje mojih stavova predlažem PP iako mislim da nisam bio dvosmislen.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a nije trovanje- no si mi nesto u zadnje vreme lak na obaracuzabatali malo - izgleda na svakom cosku vidis hrvatosrbovanjene zna se koji su gluplji ispali u zadnjih tisucu ljeta ............. :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro rečeno! U zadnjih hiljadu :sarcastic_hand: ljeta kao da su i jedni i drugi išli na instrukcije iz tulavosti.Po zadnji put, kad već spominješ hrvatosrbovanje:Odgovorio sam na citirani post u kojem se spominju hrvati, odnosno nedjela hrvata i pita treba li se netko drugi posuti pepelom zbog toga. Rekao sam da ne treba.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...