Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

  • 2 nedelje kasnije...

Meni nije smesno. Btw, kada god sam u nekim internet izdanjima novina pokusao da stavim Cele Kulu u neki komentar, bio sam obavezno cenzurisan.Nisam video ni da se pominje u bilo kom drugom komentaru. Prosto nemoguce, nisu je valjda ljudi zaboravili.Ne znam kome to i zasto smeta podsecanje na jedinstven spomenik u svetu pored koga sam, onako uzgred, odrastao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam kome to i zasto smeta podsecanje na jedinstven spomenik u svetu pored koga sam, onako uzgred, odrastao.

Možda nekome baš to smeta što si odrastao pored tog spomenika? :scratch_head:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... kada god sam u nekim internet izdanjima novina pokusao da stavim Cele Kulu u neki komentar, bio sam obavezno cenzurisan....

Normalno ! Moramo prvo da se izvinimo zbog toga, i zbog Kragujevca i Kraljeva i zbog Jadovna i Jasenovca... Polako.. Vidis kol'ko moramo da se naizvinjavamo prvo - a posle cemo da vidimo (ako nam uvaze izvinjenja)....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ne moram nikome ništa da se izvinjavam. Moji preci su svi bili kukavice i švaleri, skotovi jebežljivog creveta, bez obzira na nacionalnost i poreklo. Ratove su preživljavali ili u bekstvu ili zarobljeništvu... Kako je dobro ponekad biti kopile od niko i ništa... :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Normalno ! Moramo prvo da se izvinimo zbog toga, i zbog Kragujevca i Kraljeva i zbog Jadovna i Jasenovca... Polako.. Vidis kol'ko moramo da se naizvinjavamo prvo - a posle cemo da vidimo (ako nam uvaze izvinjenja)....

Za Jasenovac i Jadovno se trebaju izvinuti Hrvati, Za Kragujevac Nijemci, Za Kraljevo...niti ne znam, da budem iskren.Ipak, mislim da krivo postavljaš teze! Za te događaje nitko niti ne traži Srbe da se izvine ili podnesu odgovornost. Srbe se traži da podnesu odgovornost za ono što jesu počinili i, drago mi je da se Tadić ponio kako se ponio jer je to veliki korak prema normalnim odnosima na Balkanu.Vidim da puno ljudi misli da su sve to izmišljotine?Nisu! JA sam bio na licu mjesta i JA tvrdim da nisu izmišljotine! Kao što niti Jasenovac nije ozmišljotina iako neki moji sugrađani odbijaju vjerovati u to, tako niti Balkan 90-ih nije izmišljotina koliko god mnogo ljudi odbijalo vjerovati u to.Sada me slobodno izbacite sa foruma! Ako sam među ljudima koji tako misle otići ću sam. Pitat ćeš me što sam uopće došao? Jer sam uvjeren da se ljude dijele na normalne i one druge.Over & out & štogod....Mladen KačavendaNovskaHrvatska
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma sve su nas zeznuli, pogledajte dokumentarac The Weight Of Chains (2011), nisam jugo-nostalgicar ali mislim da smo svi izgubili.Pogledajte dokumentarac obavezno, ima ga i na torentima u dvd kvalitetu kao i na Youtubetu.Zlocina je bilo na svim stranama, vreme ne mozemo da vratimo niti da nesto ispravimo ali zato mozemo biti pametniji u buducnosti.Sto se tice izvinjavanja tadica mislim da je to izvinjenje po naredbi a ne od srca tako da nema nikakvog efekta.On bi trebao da se izvinjava srbima za mnogo sta, kao i mesic hrvatima, kao i oni vec pokojni politicari koji nisu smogli snage da se odupru neprijatelju (koji nije onaj koji se cinio).Neprijatelj nam je svima isti i to je onaj koji nas je podelio a mi smo bili majmuni sto smo naseli.Sada nam ostaje da opet zivimo svako u svojoj drzavi i saradjujemo, druzimo se i naravno pomalo mrzimo. Nije to tako strasno. I da, bolje je imati neprijatelja kog ces postovati nego prijatelja koji ce te izdati.Ja vise necu o politici jer nema svrhe, jer je svako u pravu i istovremeno u krivu - zavisi ko prosudjuje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja jesam jugonostalgicar, to je bila super zemljica, bez zezanjaa na sta lici ovo sad, na male antile?da se ja pitam ja bi to okupio opet, prvo na ekonomskom i kulturnom planu, a onda i na drzavnom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni nije smesno. Btw, kada god sam u nekim internet izdanjima novina pokusao da stavim Cele Kulu u neki komentar, bio sam obavezno cenzurisan.Nisam video ni da se pominje u bilo kom drugom komentaru. Prosto nemoguce, nisu je valjda ljudi zaboravili.Ne znam kome to i zasto smeta podsecanje na jedinstven spomenik u svetu pored koga sam, onako uzgred, odrastao.

Jel vam nije simptomaticna ovolika kolicina turckih serija na televizijama u zadnji kraj? Ne mož da okrenes program a da ne čuješ turski. Od muziku ( turbe folk) da i ne pričamo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel vam nije simptomaticna ovolika kolicina turckih serija na televizijama u zadnji kraj? Ne mož da okrenes program a da ne čuješ turski. Od muziku ( turbe folk) da i ne pričamo.

sa sve eminu jahovic sinhronizovanu na srpski sa turskog :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma sve su nas zeznuli, pogledajte dokumentarac The Weight Of Chains (2011), nisam jugo-nostalgicar ali mislim da smo svi izgubili.Pogledajte dokumentarac obavezno, ima ga i na torentima u dvd kvalitetu kao i na Youtubetu.Zlocina je bilo na svim stranama, vreme ne mozemo da vratimo niti da nesto ispravimo ali zato mozemo biti pametniji u buducnosti.Sto se tice izvinjavanja tadica mislim da je to izvinjenje po naredbi a ne od srca tako da nema nikakvog efekta.On bi trebao da se izvinjava srbima za mnogo sta, kao i mesic hrvatima, kao i oni vec pokojni politicari koji nisu smogli snage da se odupru neprijatelju (koji nije onaj koji se cinio).Neprijatelj nam je svima isti i to je onaj koji nas je podelio a mi smo bili majmuni sto smo naseli.Sada nam ostaje da opet zivimo svako u svojoj drzavi i saradjujemo, druzimo se i naravno pomalo mrzimo. Nije to tako strasno. I da, bolje je imati neprijatelja kog ces postovati nego prijatelja koji ce te izdati.Ja vise necu o politici jer nema svrhe, jer je svako u pravu i istovremeno u krivu - zavisi ko prosudjuje.

Moj potpis na ovaj post iako nisam gledao dokumentarac.P.S. Ako imam copyright! :buehehe::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...