Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Rekoh li ti vec da sam razveden? :whistle2:

 

Počeću da ti naplaćujem za ovo. Svaki put kad tako sav srećan to spomeneš, ja udarim recku... Znaš onaj hrast od 400 godina? E, pa sad je samo gomila čačkalica od recki koje sam nožićem vukao svaki put kad si spomenuo... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Počeću da ti naplaćujem za ovo. Svaki put kad tako sav srećan to spomeneš, ja udarim recku... Znaš onaj hrast od 400 godina? E, pa sad je samo gomila čačkalica od recki koje sam nožićem vukao svaki put kad si spomenuo... :rofl:

 

Nemoj zapis da mi diraš :wild:

 

 

Postavljena slika

 

 

 

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Poenta je u sledecem

 

 

Tukla te je?  :unbelieveble:

 

Jesi li potražio sklonište u "sigurnoj kući"?  :acute:

 

 

Ma samo šala! Nemam pojma koliko ti je rastava važna ili je li ti teško pala....zapravo još nisam na čisto da li se zezaš ili si stvarno rastavljen. Ali i ako jesi: Bolje užasan kraj nego užas bez kraja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma jesam i briga me i zezam se .

Drž' se! 

Nisi ni prvi ni posljednji koji je to proživio. I za utjehu ti mogu reći da se vremenom ništa ne mijenja osim što postaješ stariji. Iz iskustva, razbu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto prilike ko ne misli puno da troši a planira neki A class amp iz F serije (do 25VDC napajanje)

 

http://www.kupujemprodajem.com/Kondenzatori-SIEMENS-100-000uf-8017586-oglas.htm?filter_id=39369949

 

Simensovi elektroliti 100mF/25V 25€/kom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kp je smetlište.

nekom pasuje.

vica radi novi 100 iljada mikro pa 35-40vdc su klase 28€.

na šraf su uvek skuplji al da ima, ima. F&T, Epcos a sada i neki Jianghai.

naravno (skoro) ništa ne fali starom simensu, spregu, rifi i slično, ali nervira kad se neki bajazit podmeće kao nov..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kp je smetlište.

nekom pasuje.

vica radi novi 100 iljada mikro pa 35-40vdc su klase 28€.

na šraf su uvek skuplji al da ima, ima. F&T, Epcos a sada i neki Jianghai.

naravno (skoro) ništa ne fali starom simensu, spregu, rifi i slično, ali nervira kad se neki bajazit podmeće kao nov..

 

A i to što kažeš... http://www.ebay.de/itm/1x-5-Pin-Elko-100000uF-25V-85-C-40x80mm-RoHS-ESMH250VQT104MB80T-/230698058155?pt=Bauteile&hash=item35b6ad01ab

 

Nippon 100000uF/25V 10.50€, 47000/25V - 6,60 /35V 8.30€, 33.000uF/25V 4,40 /35V 6,60€ 22.000uF/35V 3,90-4,40€...

 

Samo što eto, ne može sutra da stigne kurirskom službom, ali može da se nabavi itekako jeftinije a novo novcato (a i Nippon npr nije bilo kakva frklj firma) :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...