Jump to content

Preporučeni Komentari

Napisano

za ljubitelje venericnih engleza (PAJZ VAMO!!)

ima zanimljiv par KEF-ića na Leemoondoo

necem turam linak , da ne kvarim

Napisano

Jeste fini(s obzirom na Limundo, ultraekskluziva:)), Coda, jedino me malo zbunjava(osim sto je baja razvalio jednu kutiju) sto nema T27 SP1032, vec najverovatnije neprozirni 6535 .

Jeste povoljno ali bi lepse bilo da moze da se vidi. Nekako mi mirise da su bili na besnim zurkama..

Napisano

reko zanimljiv , ne mint

tako da si svakako u pravu  ...... sto ce reci , najo bez vidjenje

 

 

Napisano
15 hours ago, Gosha said:

Koje kante....

Jest, iz tog vremena su imali i Kantor model.. :D 

 

Meni je bilo sumnjivo sto nema visokotonac sa "zicama", na njih sam se opako lozio '78-e, cuveni 1038, a navodi ga u opisu, iako je to lako proverljivo

http://kef.com/uploads/files/en/kef_units/A History of Kef Drive Units issue 3.pdf

 

Pa onda krene reverzno razmisljanje, kako mu je ispao zvucnik, sa neke police dok je trestala muzika koja je mozda nesto spalila, recimo visokotonce, ili sve, pa su mozda 110 premotani a ovi drugi zamenjeni, sta je sa skretnicom...zast bas izrazito "nema basa"?

I sad..kako naci odgovore na ta pitanja u takvoj situaciji, otvorene velike i osnovane sumnje, gde prakticno nema reklamacije, gde su komplet zvucnici jeftiniji od drajvera na komad, gde visokotonac ne odgovara specifikaciji...gde nije bilo  snage da se okrpi stolarija...ili zasto nije bilo volje..

Napisano

Kuj mi kriv sto nemam neotkriven obrt para van zakona, pa da ih uvedem u meinstrim sa overprajsom. :D 

Bas me zanima da li neka tamo poreska uprava priznaje to kao "trosak"

Napisano

to se radi sa slikama, ovo je isuviše mali iznos da bi služio za pranje para - lepo fejkuješ licitaciju, overprajsuješ cenu slike za par milijuna, to je bre posao, a ne ovo za tričavih 50K :)

 

Napisano

Ovakav primerak gramofona, sa svom dokumentacijom i u takvom stanju - prakticno novo (to je bio neki spare part), nemaju ni u EMT-u. Samo sto nema jos i originalno kartonsko ili pre ce biti drveno pakovanje... Neverovatno

ne bi me cudilo da je neki muzej ili cak EMT to izbidovao :)

Slicno je i sa ovim zvucnicima, uzejski primerci.

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...