Jump to content

Tannoy ARDEN...


chakija

Preporučeni Komentari

  • 2 years later...
  • Odgovora 75
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Obicno i nije tako ! Uglavnom ... toliko ... :hot:

ja zaista ne znam za ostale modele sta je ko i kako slusao - ovaj Dorset ubija - jos sam sumnjao da posto nije papirna membrana da ce losije da se cuje ono je u stvari obrnuto - bolje se cuje. :connie_nutzo:danas sam isao u 4audio i BGB Studio - da cujem druge zvucnike (da vidim da nisam poludeo ) -svaki zvucnijak koji sam cuo posle ovog mi zvuci kao Hi-Fi telefon - ko zna sta im je Zen uradio ? :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tannoy Arden Mk2, driver je 3828 ( DU386 ) - kod mene su više od dva meseca, veoma korektno rade ( mora da je do Oyaide kablova ) :) . Vlasnik nema mesta gde da ih drži, pa sam " prinudjen " :hot: da ih slušam. :whistle2:

post-205-0-57531100-1338400146_thumb.jpg

post-205-0-04730600-1338400157_thumb.jpg

post-205-0-45128900-1338400167_thumb.jpg

post-205-0-30879700-1338400195_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uzimajuci u obzir samo old school Tannoy (ne ove male moderne prcvoljke ) , moze se reci da jednostavno nisu HiFi , nego zabava , i to zesca .nista vise , ali nista ni manje od toga .tek najveci i najjaci modeli (samo par njih) , namenjeni sto kucnoj sto profi studijskoj upotrebi , mogu da se karakterisu kao HiFi ..... gledajuci linearnost odziva i slicne kerefeke .pri tome (zasto nisu HiFi) mislim prvenstveno na premalene i lose ukrucene kabinete , kao i prekomplikovane skretnice .losa je praksa , u slucaju upotrebe u kuci , preslikavati fabricke skretnice u potpunosti ;iste su napravljene za uslove visokog SPL i snage , sto u 98% prilika i nije slucaj u kuci ........ te se mogu loristiti jednostavnije skretnice , koje propuste vise zabave na same driveredakle - Tannoy = zabava , kako god okrenesmeni drugo i ne treba

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Oyaida by Novkabel

:wink2:

Zen eve ti nesto za bastu :wave:

Postavljena slika

Garden Speaker :crazy::rofl:

WS-208

This garden speaker features wonderful sound quality and is specially suitable for outdoor locations broadcast because of its waterproof, anti-sunshine, and anti-aging characteristic.

WS-208 Garden Speaker Specifications:

1) Speaker caliber:8''x1+2inch''x1

2) Rated power: 30W

3) Max. power:45W

4) Optional power:(30/20W)

5) Input impedance:333/500 ohms

6) Frequency response: 70-13, 000Hz

7) Sensitivity (1W/1m):90dB

8) Sound pressure level (1m): 105dB

9) Figuration dimensions:335x340mm

10)CTN Dim:345x345x355mm

11)N.W(1PC):4.2KG

12)G.W(1PC):4.8KG

izvinjavam se na off topicu :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...