Jump to content

Kakvi su Hi-Fi sti ?


Mikorist

Kakvi su Hi-Fi sti ?  

21 članovâ je glasalo

  1. 1. Kakvi su Hi-Fi -sti ljudi po prirodi ?

    • Iskusni
      4
    • Neiskusni
      2
    • Vole muziku iznad tehnike
      1
    • Vole tehniku iznad muzike
      12
    • Dosadni
      6
    • Nezadovoljni
      7
    • Freakovi
      3
    • Losi
      0
    • Nedokazani
      6
    • Pametni
      3
    • Glupi
      3
    • Ne znam
      1


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 33
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Tebi je baš dosadno, ha? :buehehe: P.S. Vidim da si nadopunio potpis. Jedna rečenica me podsjetila na potpis jednog tvog zemljaka sa kojim sam imao nekoliko ugodnih razmjena rečenica i šteta je da nije aktivan i ovdje! Glasi otprilike ovako: "Before you start argue with an idiot, make sure he is not doing the same thing!"Možda ju nisam doslovce prenio, ali smisao je ostao nepromijenjen!Primjedba o potpisu nema veze sa temom upitnika!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mislis fali idiot na upitniku ?:buehehe:

Primjedba o potpisu nema veze sa temom upitnika!

Ne, iako ih ima kao i u svakoj skupini!Ali, prilika je predobra da bi se propustila, ha? :buehehe:

idem logikom koju sam primenjivao na pc help forumu.......bolje je sam da postavis milion idiotskih pitanja i odgovoris na njih nego da dolaze idioti da ti ih postavljaju :to_become_senile:

Pripremaš blog? Radni naslov "FAQ about audiophiliacs"? :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

citajuci komentare sa fifi sajma ja bih potpuno ukinuo, tj zabranio sve teme i komentare na temu sajma i izlaganih tehnikalijajednostavno, o tome ne moze i kraj...kao sto ne moze o pederimazasto?pa zato sto gomila diletanata u nekoliko recenica unistava neciji visegodisnji rad i trudeto, i takvi su hifisti

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pročitao sam par puta pitanja ljudi koji su kupili neku spravu i onda pitaju druge sapatnike da im objasne kako to svira :connie_nutzo: Pa, valjda ne veruju svojim ušima, ali te njihove uši - kojima ne veruju - će da slušaju tu spravu i šta onda ako se nekom drugom to sviđa ili ne sviđa. Ne razumem. Može se tražiti savet oko toga šta upariti sa onim što ste kupili, jer ima ljudi sa bogatim iskustvom i znanjem. Ali, ako si nešto već pazario što pitaš drugog kao svira?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...