Jump to content

Moj sistem :)


zeljkor

Preporučeni Komentari

Tokata i fuga u D-molu J.S. Baha zvuči potpuno neverovatno.

 

NEMOJ OPISIVATI ZVUK!!! Neko će početi da razmišlja o ovim zvučnicima!

Bolje ćuti, kaži ništa ne valjaju, da ugasim firefox ko čovek.

 

 

 

 

 

p.s. danas, nakon 6 meseci stigle mi kutije za CT142. Žena me gleda, šta sam to sad doneo, gde će to da se stavi......! Ja je gledam... e ženo ženo, da su mi jedni, ka' Željkovi JBL-i,

 

 

i tako, nema ništa posle zareza.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Ovako to izgleda, pogled iz ugla..

 

 

dodao bih spisku pitanja da li je prilikom postavljanja zvucnika probana opcija gde su visokotonci ka spoljnim a ne unutrasnjim stranama, ili je to izbegnuto zbog refleksije bliskih zidova u maloj sobi. ne verujem da ovolika prednja ploca tj emisiona povrsina ostavlja rupu u sredini u zvucnoj slici ako se stave ka spolja a mislim da moze da se dobije dodatni sinemaskop efekat.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sistem je fabricki zamisljen da radi iskljucivo kao aktivni. Skretnica je Bryston 10B-STD. U tom smislu Neskor je pravilno preneo informaciju. Probao sam postavljanje kako si predlozio , nije mi se svidelo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas je bio Anubis kod mene , bilo je lepo druzenje. Zakljucili smo da solidno svira, nije kao Dynaudio ali sta da se radi.

 

 

jbga, ne svira kao dynaudio. sta da se radi  :(

 

:P

 

pa nista, nema iznenadjenja. sto u izlogu, to u radnji. ogromno, masivno, relaksirano. sto bi se reklo, zvuk za dame i galantnu gospodu.

 

sednes u fotelju, naspes neko fino pice po volji - oladjenu palinku od beckereskih doktora, na primer - i pustis da svira.

 

inace greg timbers je genije. ne znam kojoj je naukom poredjao one drajvere po prednjoj ploci ali svaka mu se dala.

 

kada stigne 300b, moracu da potegnem ponovo do kosutnjaka da probamo nesto sasvim drugacije. 300b gore, hiraga dole. mislim da ce to da bude zvuk za zamak hjua hefnera.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...