Jump to content

Medvedev


crni.

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 66
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

pa stavi teslu u 4 reda

Ovlašćujem te da staviš rečenicu desni kut ekrana. Tako da kitica sa Teslinom izjavom ostane u lijevom. :cheers:EDIT: Daj malo odmakni od Tesle! Ovako će ispasti da Niđo priča gluposti poput mene! Izmenjeno od zerowaf
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kakva tema za Hi-End Audio :buehehe:

Kakav hi-end takva tema! Uostalom ovo je diy forum... :sarcastic_hand: A kad smo već kod seksa - nikad nisam upražnjavao DIY-seks nad nekim ikonama audiofilske industrije. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trava u tuđem vrtu je uvijek zelenija! :Viannen_loungelizard:  Rekao bih da dijalekt djevojaka u vašem kraju barem jednako seksi...dok god odgovaraju potvrdno!  :D

Mislim da treba ovo rešiti jednom za svagda u duhu foruma. Trebalo bi organizovati neki blind test...   :Viannen_loungelizard:DIY-seks  :sarcastic_hand:              Zerowaf, koji si ti car....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da treba ovo rešiti jednom za svagda u duhu foruma. Trebalo bi organizovati neki blind test...   :Viannen_loungelizard:

:buehehe::buehehe:

DIY-seks :sarcastic_hand: Zerowaf, koji si ti car....

Ma, ja sam, kako bi se to u narodu reklo, samo®uki majstor.... :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako izgleda blind test devojaka??? Onaj moj je i ovako i onako blind!!!  :sarcastic_hand:

Ako pod "onaj moj" misliš na "one-eyed monster", ne može to da bidne blind test!   :sarcastic_hand:Koje sam ja kurate sreće, verovatno ću dobiti mesto na dvosedu da pažljivo slušam, dok neko iza paravana menja "komponente"...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Općenito me ne zanima niti što sluša moj komšija, a kamoli bilo koji predsjednik ili glumac ili pjevač ili kirurg ili... Shvaćate već! Predstavljanje HI-FI-a u nekom lifestyle kontekstu mi je jednako degutantno kao prolijevanje Dom Perignona pred "publikom" ili prolazak kroz crveno u novom Lambo Murcielagu pred paparazzima. Uz blesava opravdanja da ništa nije tako dobro kao D. Perignon ili kako jednostavno "obožavam ludu vožnju" i zato sam kupio Lambo.Ne, ...

Skupimo pare, kupimo i pošaljemo @WAF-u roman Glad Mirjane Bobić-Mojsilović.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skupimo pare, kupimo i pošaljemo @WAF-u roman Glad Mirjane Bobić-Mojsilović.

Nisam čitao taj roman, pa te molim da meni neukom, nenačitanom i neobrazovanom pojasniš poantu. :D Ovako sam u neravnopravnom položaju jer ne razumijem što si htjeo reći. :confused1: Sa druge strane, hvala na ponudi! Mislim da je knjiga uvijek lijep poklon! :hi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da je vreme da se ova tema preseli u general off-topic: "High-end and blind sex"

ja mislim da se tema razvila u pravom pravcu i na pravom mestu

:cheers:

naslov editovan u duhu konverzacije

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pošalji na PM adresu, da ne budeš u neravnopravnom položajuGLAD, NOVI ROMAN MBM, OBJAVLJEN ZA SAJAM KNJIGA 2009.GLAD”Sve je bilo kao i uvek, život se nastavljao. Još jedan običan dan.Skinuo sam se go, izašao u baštu i skočio u bazen. Plutao sam. Bila je to scena kao iz Getsbija.Da je neko došao da me upuca u potiljak, kao u Ficdžeraldovom romanu, ništa se ne bi promenilo.Bio sam mrtav.””Glad”, novi Roman Mirjane Bobić Mojsilović , jeste priča o novcu, o gladi za novcem, za posedovanjem, za ljubavlju, prestižem, seksom, stvarima, to je priča o svim našim gladima, o sitosti i kajanju i stidu, o penjanju i silasku, o beogradskom velikom Getsbiju, koga je Beograd učinio gorkim, i ponovo ga učinio čovekom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zflazar - Uvlakivač važnih žica. Jel to znaci da radite u Telekomu?! :P

Ma ispušteno jedno slovo... Uvlakivač vLažnih žica... Hajde sad pogodi :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

”Glad”, novi Roman Mirjane Bobić Mojsilović , jeste priča o novcu, o gladi za novcem, za posedovanjem, za ljubavlju, prestižem, seksom, stvarima, to je priča o svim našim gladima, o sitosti i kajanju i stidu, o penjanju i silasku, o beogradskom velikom Getsbiju, koga je Beograd učinio gorkim, i ponovo ga učinio čovekom.

'Bes oci, ovo moram da procitam, takvu knjigu cekam celog zivota, zednim, kopnim i venem bez njemojim mukama je dosao kraj, originalna tema, zaplet, cudo nevidjeno :respect: lucidno, inspirativno, necuveno, ingeniozno, fenoooomeeenalano :respect: Jaooooooooooooooo :buehehe: :buehehe: :buehehe: :buehehe: :buehehe: :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@bladenbrejn,niko nije MBM optuživao ni za šta od tih atributa. Ja bih voleo da sam napisao tako neki roman, ali eto nisam.Nemoj da dočekuješ na literarni mač sve što se ne može zajedno sa ženom čitati u hotelskoj sobi na letovanju, poput pojedinaca koji to već čine u odeljku sa elektronskim špecijama. Da sad ne proveravamo serijske brojeve Međedovim naimova, da li su Naim-ljeni ili Zaim-ljeni etc...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...