Jump to content

DOo0oJO by ninja


ninja

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 593
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

menschini da sam ja to sve lepo objasnio

https://www.diyaudio.com/forums/pass-labs/311852-iron-pumpkin-vegetable-animals.html

Iron Pumpkin paket , kao paket - Intact audio nema nista sto moze da se poredi po pitanju lakoce izvodjenja i kompletnosti

po pitanju zvuka - poredjenje Iron Pumpkina i Intact audio AVC - to bolje da pitas Wolija , vodeceg Influjencera , Zenbota i Hypera

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma ništa to ne valja - ni Intact ni ZM Labs, DHT je zakon [emoji3]

kad sam (nekako) povezao Slaglea (trafo bio izvan kutije [emoji3]), bio sam toliko ushićen i ponosan na sebe pa mi je to bio naaajbolji preamp na svetu [emoji3]

ali Vrač je napravio ukupno bolje i upotrebljivije rešenje.. jbg, bolje svira ono njegovo, od onog mog [emoji45]

alli, ja sam ipak Car - msm Slagle mi je proradio [emoji3]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo sličan preamp  cirka $2000 baziran na Intact Audio modulima

nema ni približan broj ulaza /izlaza od Pampkina - umesto releja je čip - i daljinac:rofl:

Bent Audio AVC-1 (Slagleformer)   by John Chapman of Bent Audio.

 

IMG_2729_zpse288a698.jpg

IMG_2704_zpsd5a4089e.jpg

IMG_2718_zpsa507e9e2.jpg

IMG_2710_zpsee41b30a.jpg

 

ili možda ima koji relej.... par komada...izgleda kao igračka :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Woland said:

ma ništa to ne valja - ni Intact ni ZM Labs, DHT je zakon emoji3.png

kad sam (nekako) povezao Slaglea (trafo bio izvan kutije emoji3.png), bio sam toliko ushićen i ponosan na sebe pa mi je to bio naaajbolji preamp na svetu emoji3.png

ali Vrač je napravio ukupno bolje i upotrebljivije rešenje.. jbg, bolje svira ono njegovo, od onog mog emoji45.png

alli, ja sam ipak Car - msm Slagle mi je proradio emoji3.png

da ponovim** , po ihaj put :

-tokom razvoja Iron Turtle i celog paketa Iron Pumpkin namerno je vrseno uporedjenje sa IA AVC .... buduci ja imam jedan model (200$ paket)  kod kuce a W. ima dva sledeca SE modela ; meni IA AVC super radi posao u dnevnim boravcima na zeninom i cerkinom sistemu

-- Intact audio AVC bolje zvuci kad ima buffer in front ;

-poredjenje izmedju IA i IT je vrseno sa identicnim bufferom ispred ; IA svira bolje sa bufferom , IT je razvijan da se obavezno gura sa bufferom ;

-zlatne ruke i ostre oci naseg Daudia su neizostavan faktor i pri razvoju i pri kurentnoj izradi IT

 

zanimljivo da proof of koncept - Kasetoven - prakticno prototip Iron Pre (sve ispraceno u mom blogu , ako je ovde teze naci ) ...... zvuci ihaj ...... kvalitet determinisan prvenstveno upotrebljenim volumen potom ...... sto je , naravno , izbacena slaba karika kod Iron Pumpkin

 

** ponavljanje neophodno Mikoristu , lenjooooj bubi i nepazljivom na casu  :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

56 minutes ago, Mikorist said:

zalutali :smesna:

 

msm.  da vidiš koliko košta nešto slično (sa sličnim brojem releja)

http://www.6moons.com/audioreviews/stereoknight/2.html

:msn-rofl:

ne vidim da ima buffer .......  po meni neophodan elemenat pre AVC/TVC whatever

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...