Jump to content

Microfonski Cevni PreAmp za kondenzatorsku kapsulu


BANAT

Preporučeni Komentari

Ima ih i na Pancevackom Buvljaku na hiljade kom kod Kineza,niko ziv ih ne kupuje cena je neka `sica`(20-30 din )po kom, `na vise` jos Jeftinije.Nego pricao sam sa Kinezima(na Srpskom) :crazyrocker: da dovuku malo jeftinih lampi iz Kine ako bude nesto javljam ovde.Poz Dunavko

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 53
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

...Nego pricao sam sa Kinezima(na Srpskom) :crazyrocker: da dovuku malo jeftinih lampi iz Kine ako bude nesto javljam ovde.

Ovdje se sluti potencijal za razvoj trilateralnih odnosa između NRK, RS I HR! :Viannen_loungelizard::cheers::D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovdje se sluti potencijal za razvoj trilateralnih odnosa između NRK, RS I HR! :Viannen_loungelizard::cheers::D

Ma sto da ne :) Ranije pre25- 35 god lampe(EI Nis i ostale)bile su jeftine, kvalitetne i dostupne(maltene mogao si ih kupiti po trafikama :rolleyes:) ,dok su SS i Ic bili skupi i nedostupni,danas je obrnuto,ali Kina`stancuje`sve i svasta jeftino pa i lampe,gledajuci tokom vremena i drugu vrstu robe koje dovlace iz Kine mogu reci: Napredovali su dosta sa kvalitetom/dizajnom a cene su ostale niske(prihvatljive),cenim da je to i sa kvalitetom lampi,Renomirani Americki :english_en: ATMA-SPHERE (OTL Pojacala,Pretpoj.i Ostalo) i koristi najcesce Kineske lampe(6h13c(6080),6h8c(6sn7)) za prvu ugradnju(i toplo ih preporucuje) :good2: Svako Dobro :thumbsup:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovdje se sluti potencijal za razvoj trilateralnih odnosa između NRK, RS I HR,ovo je neko prethodno napisao. A gde su tu bacuske?Nemojte tako da ih odbacujemo iako ne mora vise da nas brane.

Šta 'ko je rek'o?! Zeko je reko!....hik.... :buehehe: Ma kakvi odbaciti baćuške! Čitam danas da je baba Vanga rekla nakon što se Indija i Pakistan pokefaju da će onaj komadić planeta što je dobio ime po Amerigu Vespućiju prdnuti u čabar i da će doći do novog poretka....ali nekako mislim da će se bačuške izvući!Pa zato: Nikako ne odbacivati bačuške!!! Ni njihove lampe kako god čitali one nazive na njima! :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rusi su Ok po piatnju Lampi 100%,jedino sto je i tamo u Rusiji pocelo sa privatizacijom tih Firmi za proizvodju Lampi pa i sam kvalitet tih proizvoda varira vise nego ranije(pre 20-30god),ali ponuda NOS stock-a je ogromna(sa znatno povecanim cenama kod dilera istih) tako da ne treba brinuti za kvalitetnim Ruskim Lampama bar za sledecih 10 god.Cinjenica je jos nesto : Za potrebe Ruske Armije se extra rade posebni razvojni i proizvodni programi Lampi jer Rusi Nikada nisu Odbacili Lampe za upotrebu u nekim vrlo Vitalnim sklopovima Vojne opreme zbog nekih prednosti u odnosu na SS kada se traze Vrlo specificni eksploatacioni zahtevi za iste,A-EMP(Atomski Electro Magnetni Puls) efect na primer,itd.Ali te Ruske MIL Lampe mi civili dobijamo tek kada oni razviju i usvoje potpuno nove Modele(nama civilima naravno nedostupnima dugo vremena).6n30p je jedan primer,pa 6s33s-b,pa 6s45p....Dugo sam trazio Rusku MIL cev 12s42s za neke svoje naprave,to je poboljsani Ruski pandan Americkoj Tung Sol 7241(extra skupoj) ali bez uspeha.Prici nigde kraja.Poz Svima :hi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...