Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

kupio u bing-bengu za neverovatnih 599 din. po komaduodlicne kompilacije, odlican izbor muzike i odlican zvukako vam je blizu bing-beng...pozurite

post-115-126972349899_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Lynyrd Skynyrd je uvek dobro dos'o !Kapiram da je bing-beng neka prodavnica, gde se nalazi?

cudi me da nisi cuobing beng je velika prodavnica bele tehnike, kucnih aparata, hife, tv-a, it tehnike i svega drugog.nesto kao tehnomax, megastore i sl.nalazi se na ogromnoj povrsini u tc usce na drugom spratu
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala crni, sad se secam da sam je video kad idem u bioskop - to jedino me tamo zanima, za ostalo je zena zaduzena :) Video sam spolja da taj big bang ima racunare i tehniku, nisam usao pa nisam ni video da imaju i ploce :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemaju oni neki izbor muzike, uglavnom savremena komercijala, ali eto, naleti se.status quo-live, cuveni koncert u glazgovu je moja prva ploca koju sam kupio u zivotu, pa je ova kupovina zal za mlados'a sweet home alabama je juznjacka himna pa su i skynyrdsi morali u moje vlasnistvo iako sve zivo imam od njihma, bre, jeftino, da se ne lazemo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo , malo pre smo se wifey i ja vratili sa koncerta grupe Porsche Lynn (gitarista Miki je moj drug) i posto odavno nisam bio na nekoj zivoj svirci, nevidjeno mi je nesto legao dobri , stari gitarski rock , malo zesci na momente...http://www.youtube.com/watch?v=81cjDnKyrAY

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

momak je dobar, jako dobar bluz gitarista

zanimljivo je da svira sa ocem koji je basista, kao i da su skoro sve pesme sa ovog live albuma njegove

preporuka

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovo je nevidjeno dobar snimak a i kvalitet numera - presnimio sam orginal CD :connie_nutzo:.........

idi begaj Miko - nadjoh linak na avaxima za 17 albuma , ali su za premium usera - sve fajle vece od 200MBno - napabircio sam flace i ape za nekih preko 10 i ovako ima preko par godina kako sam se navukao na - sto bih rekao iz zeze - tursku muziku ima li igde ona kad Pavle Vujisic svira na sargiju i peva ...... :good2:eve ga !!!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...