Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Da smo se družili godinama ne bi bili ovako u sync-u... ;)

:ok:Bags & Trane - taj album jeste meni fantastican , jer krije puno toga izmedju nota , pogotovu izmedju Koltrejnovih , kad bih jos imao originalnu kopiju na vinilu ....... :dance2:http://www.youtube.com/watch?v=3LS9yR-s5kM&feature=autoplay&list=PLEA7033B98788D3E1&lf=plpp_video&playnext=1 :BeerMugCheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Esbjörn Svensson Trio - Tuesday Wonderland 2006 FLACZa mene, odličan album :good2:post-117-0-46304400-1334696815_thumb.jpgSamo me hebe onih -3dB na 1.3862547KHz jer mi 12-ica sužava direktivnost na 45 stepeni :buehehe::P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Esbjörn Svensson Trio - Tuesday Wonderland 2006 FLAC

Za mene, odličan album :good2:

post-117-0-46304400-1334696815_thumb.jpg

Samo me hebe onih -3dB na 1.3862547KHz jer mi 12-ica sužava direktivnost na 45 stepeni :buehehe::P

Solidno, kao i Viaticum pre njega, ali ipak light, da ne kažem pop EST album. Uzmi, ako već nisi, ranije radove, ili Live in Hamburg, možda i kruna (švedska, dakako) njihove diskografije.

Probudio se, ranije, iz nekog teškog popodnevnog/večernjeg sna sa porivom da slušam Van Morrisona. Zavrteo Avalon Sunset, obeznanio se, pa posle dva sata ništa nisam mogao da slušam.

Pred spavanje (ponovo) Net Adderley - You, Baby i Sonny Stitt i Art Blakey - In Walked Sony.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Najstarije što nađoh na hardu je Seven Days Of Falling iz 2003. Pored njega imam i Viaticum :)No, poslušaću i taj live samo, koliko vidim, on je snimljen 2006, a izdat 2007. Otprilike kao i Wonderland :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Najstarije što nađoh na hardu je Seven Days Of Falling iz 2003. Pored njega imam i Viaticum :)

Traži malo i okolo :)Seven Days... bi bio više po mom ukusu.I GagarinI Strange Place...I Susie Soho...

No, poslušaću i taj live samo, koliko vidim, on je snimljen 2006, a izdat 2007. Otprilike kao i Wonderland :)

Nebitna je godina proizvodnje u ovom slučaju. Studijski rad, rad na novom materijalu često nameće previše ograničenja. A džez je, ipak, muzika interpretacije.Nemam ništa protiv Viaticum i Wonderlend albuma, da ne bude zabune :)I da. Otplaćivanje duga uzorima: E.S.T. plays Monk!Da skratimo - uzmi sve :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...