Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Baš me nešto asociralo na ovu divnu pjesmu i neponovljivog Van Morrisona

 

Dragi kolega, kao OGROMNI postovaoc Van Morisonovog lika i dela, na kolena pred Vama. :respect:  Uzgred, ova prelepa pesma ima novu dimenziju kad je njegovo visocanstvo Van Morison peva zajedno sa Lorenom Mekkenit, Zadnja na best of duplom CD-u Lorene. Njegov glas onako rezak, a njen se spusta sa nebesa. Obavezno poslusaj. Pozdrav :oke:

http://www.youtube.com/watch?v=VS4rBlec4NU

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dragi kolega, kao OGROMNI postovaoc Van Morisonovog lika i dela, na kolena pred Vama.   Uzgred, ova prelepa pesma ima novu dimenziju kad je njegovo visocanstvo Van Morison peva zajedno sa Lorenom Mekkenit,

 

Hvala za Lorenu!

Nisam znao za tu suradnju do sad i zato ako netko treba na koljena onda sam to ja!

Koliko sam zadnjih dana naučio o mjuzi od tebe, Doktora, Wollija i (otprije) Willija, toliko nisam u zadnjih deset godina.

Što se ove pjesme tiće, sječam se kao danas kad sam ju prvi put čuo. Imao sam 19 godina, bilo je ljetno popodne i sunčan dan. Potpuno trijezan i nespreman za to što ću čuti. Tekst sam zapamtio, valjda iz prve...a oči su me pekle valjda od sunca.

 

Jedan od onih momenata koje pamtiš cijeli život....uz sve one ružne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam je prvi put cuo u studentskom kampu u Makarskoj. Te godine sam cuo ovu stvar, a moj kum dobio korpu od ribe zbog Nese Galije ( mucenik, odrali smo ga od zajebavanja). Al stvarno. Sto su ti zli i grozni matorci, sta sve pamte. :oldtimer:  . Nemoj samo da me pitas sta sam juce radio, a pre 20 godina, svega se secam. Pozdrav :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...