Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Jedna od domaćih TV stanica priuštila mi je, malo pre, veliko zadovoljstvo. Nisam otišao da to slušam uživo. Ali, upravo sam poslušao, pogledao, koncert VS+SM+VH u SC...Duše obogaćene muzikom. Nadam se da je malo tog peluda ostalo i na mojim krilima posle ovog uživanja...3.2 škole i sve se uklopilo. Jedino čega nije bilo na toj sceni, što je i učinilo sve to tako veličanstvenim jeste otrov svih takvih susreta: sujeta. Ni trunke. Veliki naklon svoj petorici umetnika.Kada se sve završilo shvatio sam da sam svu tu Muziku čuo „iako“ sam to slušao na malom CRT 'vizoru čuvene audiophile-ske marke WEG...Eto i, mog, odgovora, za danas, na pitanje „Šta se sluša“... Muzika. Ne verujem da bi ugođaj bio drugačiji i da sam to slušao na svojim „boljim“ uređajima.Kao kada iz smeća izvučete knjigu ili strip. Ako je dobra/dobar, nije prepreka ni što ima pocepanih delova, ni što boje nisu kao „u original-u“, sadržaj je ono što je presudno.Ja sam, zaista, uživao. Hvala!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

was spending my time in the doldrumsI was caught in a cauldron of hateI felt persecuted and paralysedI thought that everything else would just waitWhile you are wasting your time on your enemiesEngulfed in a fever of spiteBeyond your tunnel vision reality fadesLike shadows into the nightTo martyr yourself to cautionIs not going to help at allbecause there'll be no safety in numbersWhen the right one walks out of the doorCan you see your days blighted by darkness?Is it true you beat your fists on the floor?Stuck in a world of isolationWhile the ivy grows over the doorSo I open my door to my enemiesAnd I ask could we wipe the slate cleanBut they tell me to please go fuck myselfYou know you just can't win
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.youtube.com/watch?v=xMuzKwjNeFIMeni je ovo pravo osveženje...U bendu svira i moj drugar Leo koji je inače svirao i u mom bendu a inače, crta stripove za Francuze... On živi moje snove iz dečaštva, a ja svoj život...(Leo je inače, onaj razulareni "gitarista" na koncertu :))
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...