Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

konačno sam našao na Youtubetu pravi švajs-bluz:

Panta, hodajuća legenda grada Zrenjanina i čovek koji je uveo tikvu u RnR putem sopstvenog izuma - "tikvatona". Čovek na čijoj vizit karti kao titula stoji "provincijski vozač viljuškara"... :)moj favorit:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bem ga zaboravite što je pisac htio da kaže kad ljaksa ne zna zakačit link :mrgreen:

Ispravljeno...

Mali hint: Svaki video na YT ima svoj code od 11 slova, Vaš ima code: OMhgdZiuGbg

URL ima oblik (uklonite razmake koji su tu da URL ne bi „okinuo“ SW Forum-a):„http ://www. youtube. com/ watch?v=“ i (posle „=“) dodate code i to je to. SW Forum-a će mu dodati tag-ove i sve je gotovo...

Dakle, kada nađete video koji želite da postavite pogledajte njegov URL u address bar-u Vašeg browser-a. Ukrojite ga tako da bude kao što je napisano gore, ukradite ga odatle, (Copy) i zalepite ga ovde (Paste)...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

si preziveo drmdrm ?kako bilo ?

bem ti kačenje linkova sa youtubepoluđe mejesam pretekoi nije nešto drmaloova moja zgrada sve armirani betonma nije bilo strašno kolko ovi napumpavajudako im ameri pošalju kavu pomoć i oko ovog nazovi zemljotresa
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bem ti kačenje linkova sa youtubepoluđe mejesam pretekoi nije nešto drmaloova moja zgrada sve armirani betonma nije bilo strašno kolko ovi napumpavajudako im ameri pošalju kavu pomoć i oko ovog nazovi zemljotresa

I ja se slazem da nam treba pomoc..neka posalju jbl kontejner :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ja se slazem da nam treba pomoc..neka posalju jbl kontejner :)

ja se ne slažem da nam treba pomoć, e ni ni oni iginijer na nebu nemože pomoć kaki smo, a da ove smrde od amera pošalju kontejner JBL ili Tannoy bi se složioNo nećea to ne bi nazvao pomoć no reparacija za napadPSkoji god da je prikačio onaj link kako treba zafaljujemzanva sam no zaboravihsad ću da skopiram uputstvo za upotrebu i ima da ga držim na vidno mjestoda ne mučim ljude
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...