Jump to content

Ge SE amp-6N23P tube


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 486
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Posto mi bog ne da mira, razmisljam da privremeno potpuno otkacim ulazne Ge tranzistore i prikljucim cevke, posto ce proci neko vremee dok ne smislim i uradim sistem sa relejima za pebacivanje jal Ge ,jal ceve :to_become_senile: E sad, kako je najbenignije to uraditi, ocu reci gde bi bilo naj da ga isecem :sarcastic_hand:

post-62-064017700 1278660938_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nisam nesto preterano analizirao - to je Barbin posao , pa se ja ne bih pacaoja bih to nacrtao ionako - dobro - ne sa vise delova , nego bih drugacije razbacao iste :rofl:izbacio timere a ubacio kaskode i ccs -ove dakleM - ne pacam , samo pripomazemRout je reda 100-njak oma

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nisam nesto preterano analizirao - to je Barbin posao , pa se ja ne bih pacaoja bih to nacrtao ionako - dobro - ne sa vise delova , nego bih drugacije razbacao iste :rofl:

Ama ljudi, jer ja da palim makinu , se pravite vazni sa tim skraacenicama sa 3 i 4 slova :connie_nutzo:;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:Viannen_loungelizard:oguli tu izolirku da predupredis samoguljenje:buehehe:ova recenica se moze upotrebiti na hiljadu objekata i radnji "operi auto da predupredis samopranje""pojacaj muziku da predupredis samopojacavanje ":headphone:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A sad malo ozbiljninije :P Evo kako bi trebalo sve to da izgleda, za preliminarnr probe, narvano ;) Za zapisnik, izolir traku ne skidam! :coffee:i jos....i jos...

post-62-039944700 1278710569_thumb.jpg

post-62-090521500 1278710643_thumb.jpg

post-62-026475400 1278710697_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...