Jump to content

Od ideje do realizacije


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 132
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Eto! Ni latinski ne znas a 'oces intenzivniji seksualni zivot - ne ide to brate tako, ne ide... :no::buehehe:

Sad tek kapiram šta napisa... Ček' bre, kada sam ja rekao da hoću intenzivniji seksualni život? Ja sam samo pitao da li će ga onda da bude, nisam nigde napisao da mi fali... :P
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad tek kapiram šta napisa... Ček' bre, kada sam ja rekao da hoću intenzivniji seksualni život? Ja sam samo pitao da li će ga onda da bude, nisam nigde napisao da mi fali... :P

Ma sta ima da ti fali, vi's da mozes i bez toga, bolje se pri'vati malo tog potkrovlja da ga dovodes u red... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zenu ću da ispunim želju malo kasnije.Sada ću da ispunim jednu želju jednog drugog člana foruma koji me je lepo zamolio da mu ovo uradim da vidi kako izgleda... (a vragolan ima dva takva kod kuće, nego mene testira jel' mogu k'o što tvrdim da mogu. Tvrdim.... :buehehe::rofl:post-13-086652500 1280589950_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sada ću da ispunim jednu želju jednog drugog člana foruma koji me je lepo zamolio da mu ovo uradim da vidi kako izgleda... (a vragolan ima dva takva kod kuće, nego mene testira jel' mogu k'o što tvrdim da mogu. Tvrdim.... :buehehe::rofl:post-13-086652500 1280589950_thumb.jpg

:placem::baklja::baklja::baklja:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čuj, bolje i tako nego da se upiškiš... Voda mora negde da ode, a kad mora, onda zna se šta je bolje... :sarcastic_hand: upareno...post-13-078852800 1280592200_thumb.jpgMolim ono ostalo, dotle dok ne stigne, nema dalje... :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E super! Sad ih lepo odstampa, zalepi na njih slike tranzistora i gotovo pojacalo! :happy64::rolleyes:

Daj nemoj sad i ti. Čoveka obeshrabruju da neće da bude dobro (vizualno) kada sve sklopi. Ja mu pomažem što mu pokušavam u vizualnom smislu poslagati to što želi da složi i da se vidi da li uopšte da započinje takav poduhvat. Ako sada potroši pare na nešto što stvarno neće da mu se sviđa ili je problem WAF, onda bolje da se ja poigram u bajtovima nego da čovek posle sedi plače da je bacio pare za ovo ili ono. Inače, ne znam koja elektronika je u pitanju, ali znam da sigurno nije gejnklon ako mu dva ovakva Pada hladnjaka nisu dovoljna... Dakle, reč je o definisanju kutije i vizualne pojave iste. Naravno da može i pešaka, papir i olovka, ali kad me čo'ek lepo zamolio...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E super! Sad ih lepo odstampa, zalepi na njih slike tranzistora i gotovo pojacalo! :happy64::rolleyes:

Ааааааа, онда мора да се договоримо да ми лепо пошаљеш те сличице, кажеш где да лепим и који лепак да користим..немој да ти падне на памет да ми шаљеш неупарене слике и препоручујеш неусвиран лепак!!! :girl_devil::assshake::assshake:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ааааааа, онда мора да се договоримо да ми лепо пошаљеш те сличице, кажеш где да лепим и који лепак да користим..немој да ти падне на памет да ми шаљеш неупарене слике и препоручујеш неусвиран лепак!!! :girl_devil::assshake::assshake:

Meti bilo koje, svirace! :buehehe:Za vreme potroseno na crtkanje, covek bi ga dvaput napravio... :rolleyes:

e nek' si mu reko - vi's da je grumpy zadnjih dana :Viannen_loungelizard:

A ti ionako nista ne pravis, mo's komotno da se pridruzis u crtkanju... :aloofandbored12: P.S. Za grumpy - zna se: svastika... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sada ću da ispunim jednu želju jednog drugog člana foruma koji me je lepo zamolio da mu ovo uradim da vidi kako izgleda... (a vragolan ima dva takva kod kuće, nego mene testira jel' mogu k'o što tvrdim da mogu. Tvrdim.... :buehehe::rofl:

Сад ће да урами и да стави поред Св. Николе!Само чекам да отвори новчаник :to_become_senile:.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Кад је човек докон, деменција узима данак..сећања навиру брзо, али још брже и одлазе..не зна више сам ни ко је, ни шта хоће, ни где хоће, нити колико је дужан, али ни колико су њему дужни :Viannen_loungelizard: ..чудна бољка :to_become_senile: :to_become_senile: :to_become_senile:и да - свира му у глави, јал промаја, јали густа магла :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:scratch_head:

ozbiljan posao - treb naci dovoljno elastican alu od bar 5mm , koji treba saviti na presi pod tacnim uglovima - da bi se napravio heat spreader za po 3 hladnjaka

svidja mi se :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...