Jump to content

PSYTrance , HoUsE, TEChNO, eLeCtRo, AmBienT :)


Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

Bre Zen-e !Ova mi je muzika sa tvog prilozenog spota pomalo nekako ruznjikava , ili pak jos uvek svoja vrata percepcije nisam otvorio dovoljno pa ne mogu nikako da je ukapiram! , ovaj sto je to napravio bar posteno odma kaze da treba odma da se turi neka kofa na glavudzu !,( Sve me to pomalo podseca na jedan moj stari dozivljaj kada sam trebao da kresnem jednu strasno zgodnog tela ali strasno ruznoga lica , tu mi je bas jedna takva kofa pomogla kad sam joj turio na glavudzu , u tim kriticnim i skroz senzualnim momentima da se ne vidimo bas Nikako bilo je od Izuzetne Vaznosti !) :msn-rofl::cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

taj spot treba da je namenjen vezbanju za MRI scan (Magnetic Resonance Imaging) , gde te ture u cev u lezecem polozaju i kazu da se ne micespre deset godina su znali reci da je bucno kao u kabini traktora , na sta sam ja neukim doktorima rekao da nemaju pojma , jer je nivo buke kao da ti je glava na mestu brizgaljke u cilindru Belorusaelem - ove danasnje ........ lupaju kao da sedis i vozis Fergusona - izlet u odnosu na ono pre :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen-e to za tu Magnetnu Rezonansu znam tek nesto pomalo , ali nisam imao pojma da ta skalamerija pravi toliku galamu !To za tog starog direktasa Belorusa ( galamom & vibracijama ubicu shofera ! ) Retko ko vise zna sta to znaci !!!, jos samo mi stariji ljudi to pamtimo.Kad se ranije sedalo u Belorusa i kretalo u zimsko oranje bez pune flase dudi-brandy-ja ili sljivke anestetika za shoferovu glavudzu se nije polazilo !Za indirektasa Fergusona se i dan danas bez pola kile tog prirodnog anestetika ne krece u ozbiljan posao . :sarcastic_hand::cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...