Jump to content

SemiSouth power Jfets .......... FW J2


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 1.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Da se ja pitam ja bih na stampi natrpao jos dosta malih tranzistorcica u cudnim vezama koje uopste nece ni biti ukljucene. Da odustanu od kopiranja cim ga vide

Ma stavite mu i TDA1541 na stampu, nek se ceshu.... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema nista od toga - ti ces samo da ih metnes na gomilu sa ostalima sto ce da ti stave u piramidu da poneses na onaj svet, nego salji ti to nekome ko ce od toga nesto i da napravi :buehehe:Ti si k'o onaj Hju Hefner sto samo skuplja dobre ribe oko sebe a ne radi im nista... :buehehe:

Pokupicu mu ja Quada sledece nedelje pa nece imati sta da slusa pa ce morati da sklopi sebi amp.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

mali edit seme ...... promenjena harmonika koja hrani CNY17 , da bude bezbedno i predvidljivo rastezljiva ...... molim kolezi da unese neophodne promene u kroki pcb-ja Postavljena slika

verovali ili ne - danas sam izmislio taj CCS , da bih kasnije naravno ustanovio ( po ko zna koji put ) da nisam genijalan , nego naprosto zaboravan :drinks:

edit : schm deleted by ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mali edit seme ...... promenjena harmonika koja hrani CNY17 , da bude bezbedno i predvidljivo rastezljiva ...... molim kolezi da unese neophodne promene u kroki pcb-ja Postavljena slika

verovali ili ne - danas sam izmislio taj CCS , da bih kasnije naravno ustanovio ( po ko zna koji put ) da nisam genijalan , nego naprosto zaboravan :drinks:

Postavljena slika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slobo - zaboravi ...... nisam ni genijalan ni zaboravan ..... another public disgrace of Mighty ZM :drinks:ta harmonika ne radi , sto evidentno nije lako videti kad :1. si ZM2. te boli ochno-glavni deo , pa je koncentracija slabija no inace3. si ZMkasnije cu do-nacrtati nesto sto provereno radi , a ima dovoljno mali naponski prag funkcionalnosti ;to je pozeljno , iako je prakticno ceo taj CCS bootstrapped sa 470uF

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zanimljivo ....... trenutno na stolu ne mogu da ucinim da mi radi ni najjednostavniji CCS

ili mi je dan nizasta , ili nisam ukljucio PSU , pa i nema struje :drinks:

elem - evo ga - prepravljeno na najjednostavniji , vec poznat tip harmonike , koji je naravno sve vreme bio pred nosom .... a poprilicno je zadovoljavajuci i po pitanju minimalnog radnog napona

sta reci - nema sanse da danas probam ni taj CCS sa dva bjt - srecom znam od pre da radi

Slobo - sorry jos jednom za prepravku bez potrebe ;

Postavljena slika

edit : schm deleted by ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

najjeftinije ces ih dobiti na Big Diya od Zhoufang-amislim da ne salju semplove , bar ne za Dzgotovi smo - ovo su malecna brusenja - kupovanje vremena dok ne budem imao istog da sastavljam prototip

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...