Jump to content

SemiSouth power Jfets .......... FW J2


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 1.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

cudan dan ;izadjem danas, oko podne , pred radionicu da malo protegnem noge i ledja - kad imam sta da vidim ;leti crvendeda sa belom bradom , na sve saonicama i vitla nekom najlonskom kesom ......zavrljaci je u odzak i nestade .kuj mu djavo - pomislih - da mi ne zaglavi neko zlo u dimnjak , da ne zapadne u slepi krak koji se ne lozi vec deceniju .....no - ne bih lenj i pogledah u prvo logicno mesto - u loziste kaljuse .imam sta da vidim - kad sam nekako ispovrnuo sadrzaj zacadjavljene najlonuse na beton u dvoristu ( i oprao ruke ,bacivsi kesu pritom u smece ) - stiglo mi od Singapurskog Bozic Bate :

post-2-074502800 1273529887_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... nakupio se mali sareni kompletak za igru :

Jesu li to ovi:http://www.diyaudio.rs/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=5456E to je vec nesto - jeste enhancement mode device i jeste malo kilaviji sa snagom ali zato prenosna k-ka linearna od Id = 1A do 6A ; gm=5S; parazitni kapaciteti malecki. Malo se samo treba potruditi oko hladjenja (staviti mu kuciste u sendvic izmedju dve rashladne povrsine) i sa njime bi cak i Aleph/razni derivati bili OK na Vds=15 do 20V i Id=1.5 do 2A.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sta mislis da li ce da padne referentni amp za 16-omske zvucnjake ? Postavljena slika

+/-15V , Iq 1A - meni ne treba vise

ali to naravno kad odradim testove koje sam poluobecao ( poklonu da ne pogledam u zube :buehehe: ) , pa - ako prezive .......... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema nista od toga - ti ces samo da ih metnes na gomilu sa ostalima sto ce da ti stave u piramidu da poneses na onaj svet, nego salji ti to nekome ko ce od toga nesto i da napravi :buehehe:Ti si k'o onaj Hju Hefner sto samo skuplja dobre ribe oko sebe a ne radi im nista... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dakleM , elem , preferira se ova varijanta ;

mada je Mighty sp300b predvideo jumper za vezanje LED dela CNY17 , pa mozemo probati i raniju varijantu

pcb ce da dozivi jos koju iteraciju ...... ne sumnjam Postavljena slika

( sema editovana , u skladu sa sledecih nekoliko postova )

edit : schm deleted by ZM

post-2-096627000 1273605976_thumb.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cemu onaj bc556c na ccs-u (10mA) na gornjem izlaznom jfetu, a uz to i ne radi? :buehehe:A i mada neznam koliki su naponi napajanja, rekao bih da ce pojacalo (pojacanje 10x koliko vidim) klipovati pre nego zenerice (5V6) na ulazu prorade.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koliki je max napon BF245 ?

napon napajanja je klasican FW napon - trafo od 2x18Vac

5V6 je zastita - ne soft clipping Postavljena slika ........ pravicemo NAD tek kad porastemo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...