Jump to content

Primare CD31 Zen Transformation


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 399
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

1. ne treba meni niko da me zajebava , ja to i sam sjajno radim2 . nas dvojica se sjajno provodimo sa njima dvojicom ; danas nas je toliko , a sutra ko zna koliko 3. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i slika kompletnog sistema Postavljena slika

Слобо па јесам ли ти реко да заротираш онај Rx после OР-а за 180 степени и да му повећаш вредност :)

Ма сад могу и да се зајебавам осушио ми се стан,али јуче кад сам се вратио са слушања затекао сам извор у стану тј. воду која је избијала из пода.Шта је ту био узрок није ми јасно,али срећа па се то само санирало преко ноћи.

Да се вратим на тему,

Дакле јуче сам повео неутралну особу и заједно смо послушали Слобино бабелче и примареа Де Лухе.

Оно што је мени запало за уво, је да нема везе да ли су лампе или транзистори.

Све то свира, и то феноменално.

Не могу а да не поменем да код квалитетно одрађених уређаја нема везе да ли су балансирани или не.

Ја ту разлику нисам приметио, али сам приметио да и једна и друга комбинација не остављају равнодушним.

У прилог томе,неутрална особа је након слушања имала коментар или боље речено питање упућено мени у стилу када ћеш већ једном да направиш себи систем.

Прави се,чекају се неки плеКови :)

Дакле, Слоба је срећан човек,јер има 2

врхунски добро одрађена система,балансирани са примареом ЛДР-ом и бабелом, и цевни са примареом,мојим скарабуџеним цеве преампом и побољшаним браћа Лазар 300В ампом.

У сваком случају звезда свега тога је примаре и сингерија Зена и Сипија.Ја у целој тој причи дођем као неко лево сметало и надзорник радова.

Ова двојица могу да се препуцавају до бесвести али Зенов трафо и Сипијеви фетови су дали добитну комбинацију.

Мислим да је у овом случају најбитнија карика у целом ланцу примаре,као квалитетан извор, остатак система испоручује оно што му се доведе.

Да закључим,

Није битна топологија,веза између карика у ланцу,избор активних или пасивних елемената, битно је да се нешто са љубављу одради,али пре свега коректно и тачно.Делови не свирају сами за себе,али ако се поставе у правилно окружење онда настаје фантазија.

Слобо,уживај у ономе за шта ти мислиш да те више испуњује,а шта ће на полицу није битно, битно је да је то оно што си ти хтео.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da remiziramo:Poenta #1:

...код квалитетно одрађених уређаја нема везе да ли су балансирани или не.

Poenta #2:

...битно је да се нешто са љубављу одради,али пре свега коректно и тачно.

Poenta #3:

...Делови не свирају сами за себе,али ако се поставе у правилно окружење онда настаје фантазија.

Poenta svih poenti: bilo je zabavno, poucno i nagradjeno sjajnim krajnjim rezultatom ! :) :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zaboravio si najvazniji izvadak - 'oenta je u cevama i travojima , 'bes ti te tvoje osfete jofete i ostale fete - to nit cujes kako zuji , nit vidis kako svekli , nit svira kako treba Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zaboravio si najvazniji izvadak - 'oenta je u cevama i travojima , 'bes ti te tvoje osfete jofete i ostale fete - to nit cujes kako zuji , nit vidis kako svekli , nit svira kako treba Postavljena slika

Jes' vala, treba neka cevka/trafo - bez toga bi sve bilo idealno, a to ne valja - zbog malera treba bar kamencic u cipelu staviti, da nesto zulja... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes' vala, treba neka cevka/trafo - bez toga bi sve bilo idealno, a to ne valja - zbog malera treba bar kamencic u cipelu staviti, da nesto zulja... :)

Зато сам ја и изоставио онај Мега отпорник :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

С

Не могу а да не поменем да код квалитетно одрађених уређаја нема везе да ли су балансирани или не.

Ја ту разлику нисам приметио, али сам приметио да и једна и друга комбинација не остављају равнодушним.

У прилог томе,неутрална особа је након слушања имала коментар или боље речено питање упућено мени у стилу када ћеш већ једном да направиш себи систем.

Прави се,чекају се неки плеКови :)

Po meni, razlika izmedju nebalansiranog i balansiranog kako sam ga ja lično doživeo je odprilike kao da je neko malo podesio "fokus" dugme.

Dakle, može i onako, ali je ovako za nijansu bolje.Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...