Jump to content

Predstavljanje na forumu


Preporučeni Komentari

Evo posto sam na ovom forumu nov da se predstavim sa necim sto je skoro zavrseno.U pitanju je ALEPH5 zapocet pre godinu dana i konacno zavrsenZahvaljujem se zboticu koji mi je dao par korisnih saveta .

post-127-1244759111_thumb.jpg

post-127-1244759124_thumb.jpg

post-127-1244759279_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Хм, добро изгледа, само су хладњаци прешироки тако да је остало мало места у унутрашњости!Ко зна зашто је то добро.Питање: на предњој плочи да ли је то прекидач или тастер?стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kolezi andrics - ako imas malo vise fotki (narocito iz procesa izrade ) , ne bi bilo zgoreg da otvoris thread ......btw. sto rece sync - ne bi skodila ventilacija/prorezi na donjoj i gornjoj ploci .....sem toga - uradak za :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ ZenMod

Slike iz procesa izrade na zalost nema tako da je glupo da otvaram new thread.

@Sync

Nije perforiran jer me nervira kad se skuplja prasina u u nutrasti. Uostalom cela kutija sa hladnjacima zajedno je povrsina za hladjenje . Za sada ce biti tako , praticu temparaturu pa ako treba izbusicemo otvore :huh:

@ stoN_Kold

Hteo sam da na prednjoj ploci imam neki lep prekidac a da se uklapa u dizajn . Vidi se "kapa" malog prekidaca koji okida releje za start pojacala . Znaci ovako pozadi je glavni prekidac kojim se ukljucuje 220 v za pojacalo , i direktno je spojen sa malim transformatorom . Isparavljenim i stabilisanim naponoom sa tog transformatotra se preko tog malog prekidaca okidaju releji koji dovode napon na glavni trafo. Na red sa primarom glavnog transformatora je CL60 kao na Pass-ovoj semi. Planiram da ubacim i zastitu , koja ce se napajati sa manjeg transformatora.

Toliko za sada , ako ima jos pitanja rado cu odgovoriti :huh:

(promenio sekundar u primar)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ваљда на ред са примаром boast.gif

Jeste u pravu si . Dok sam pisao ovo zvonio mi je tel 10 puta pa sam izgresio , al jbg na ovom forumu nisam naso EDIT opciju .@SyncNe brinem sa za elektrolite, svi su Nichicon extra long life 105 C, potrajace bar 10 godina , a posle toga ko zna sta ce biti aktuelno :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...