Jump to content

Babelfish J


Mikorist

Preporučeni Komentari

Ma kako ne - pravio Mlava da ostane kod njega do Armagedona...No i da se greje malo vise sta fali (bitno je da se ne pregreva) - ja se secam da sam na MF-A1 kad jebio kod mene mogao caj da skuvam na hladnjaku.... :moil:

Ma vidi se kvalitetan rad, nema sta, a jes probo kaficu to vise prija <_<
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 768
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ма каква бре кафа и чај, <_< јел сте болесни?Удри по :moil::moil::idea::moil: стоН_колд

Ma to ti je neko mutno a nema ni rogove, nece ovi crveni i zeleni da ti postave odgovarajuci sajli kakav ti prilici. Neznaju oni da je nagradna igra u toku :idea:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... Bas je neverovatno dubok. I kontrolisan.

Slazem se - To se oseti "iz prve".

Cudom se cudim kako je ipak pevao kod Slobe sa LDRom i malim Sonidima. Mada, bice da je kod Slobe to zbog CD playera <_<

Ma jok, mora da je zbog kruske (domace) :moil:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sto se mene tice - predlog je na mestu , zato i postoji podforum gotovi projekti ;ukoliko se niko drugi ne javi - buduci da sastavljam Davorov Babel -ja mogu iskoristiti neke slike koje sam vec sliknuo i snimiti ih jos ......

Zen, Leo-ideja je dobra.Otvaramo onda u gotovim projektima "Babelfish-jos jedan u najavi" pa vi ubacite slike (mene zanimaju najvise slike iznutrica-da vidim kako je ispalo posto je kutija vec bila kod mene)Pozdrav :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen, Leo-ideja je dobra.Otvaramo onda u gotovim projektima "Babelfish-jos jedan u najavi" pa vi ubacite slike (mene zanimaju najvise slike iznutrica-da vidim kako je ispalo posto je kutija vec bila kod mene)Pozdrav :rofl:

Ja cu sve da slikam takodje - cekam da mi Zen posalje crevca da moguiznutrice i da slikam :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

scenario izgleda ovako :napon napajanja oko +/-18Vdcmirna struja 1A14W/8E8W/4E4W/2Epeak snage 15W/7Edisipacija ~36W po kanaluukupna potrosnja ~80W , sto znaci predvidjeni trafo sa faktorom 2 :rofl:

A jel moze neka shemica za napajanje ?Da ne gledam u pasulj dok sastavljam :cheers: Ja imam ovu shemu od Alepha:post-1-1243876957_thumb.gifGde nabavljate one metalne grecove (mislim ovde u Beogradu) ?Mislim konkretno na ovo:post-1-1243876611_thumb.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

grecovi u RK , mada najbolje da uradis sa brzim diodama ;sp300B moz' da ti kaze koje je on koristio za Babel -da ja sad ne izvlacim iz mmozga ;sto se tice seme za napajanje - genericka sema - po grani 2x33mF kondovi .ne pitaj za semu nego kukaj i zakukavaj ima li ko viska jedniu plocicu za PSU iz GB

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

grecovi u RK , mada najbolje da uradis sa brzim diodama ;

sp300B moz' da ti kaze koje je on koristio za Babel -da ja sad ne izvlacim iz mmozga ;

sto se tice seme za napajanje - genericka sema - po grani 2x33mF kondovi .

ne pitaj za semu nego kukaj i zakukavaj ima li ko viska jedniu plocicu za PSU iz GB

EVO KUUUUKAM !!!!!!!!

:cheers::rofl::)

KO IMA JEDNU PLOCICU ZA PSU IZ GB !!!!!!!!

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

grecovi u RK , mada najbolje da uradis sa brzim diodama ;

Ima u Silkenu (Balkanska 35, cena oko 60-70 dinara/komad): BYV79 - Ultra brza dioda 200V, 12A, 35nSJa ih trpam svuda, nemaju manu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A bre Miko, pa koji ti je to DIY ako ti sve drugi naprave; jesi sajber-kurajber ili sta? :cheers:

Jbga - jedva da imam slobodnog vremena toliko da cu jedva i da polemim delove....Znam da lemim i merim - plocice da pravim na gajbi i ne bi bash...Do dushe moze i bez plocice...P.SDa odavde nemam mogucnost da postujem - verovatnobi imao 2 posta nedeljno....heheh. :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A sto se tice Sajber-Kurajber izraza i nije neki...Ja sam se spojio sa mashinom (vise vrsta masina) poodavno....Dok ovo kucam imam josh 26 tabova (u kojem pratim najmanje tri obavezne aplikacije) u Mozilli 3 konzolna prozora sluzbeni jabber messenger systemkomunikacije - sluzbeni mob. tel. fix sluzb. - pratim notifikacije servera sms-om i mailovima + grafikone protoka i rada - gledam mejlove korisnika i odgovaram na njih,gledam kako radi centrala i plus pratim 10 operatera sta govore istovremeno + kad im nesto nije jasno - objasnjavam im i savetujem ih + ovoga pisempo neki post a da se nista ne raspadne na NET-u...Mozak mi je kao kanta za podatke.Radije bi pobegao i samo sklapao pojacala - od kucista do plocica -sve sam...No obicno kad dodjem kuci vracam se u normalu tako sto opet sednem za komp. - pa onda pauza...Zato sam dosao do 150kg pa sam posle zadnje posete doktoru smrsao 15...Ovo mu dodje kao ispovest u 6 redova...Ovo je pravi izraz za moje stanje:post-1-1243881712_thumb.jpgP.S.Zato sam se i preorjentisao na ovu vrstu zabave...PC problematika mi je dosla dovde :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ostalo kod mene iz grupnjaka, levo sa 4 konda i dva greca, 2 komada, dve dvostrane sa po 8 kondova i dva greca i cela gomila sa po 8 kondova ali bez montaznog prostora za grecove, tako da moze da se strpa dva puta po 4 komada i posebno grecovi od brzih dioda... Kako god hoćes... Ako hoćes...post-13-1243882019_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ostalo kod mene iz grupnjaka, levo sa 4 konda i dva greca, 2 komada, dve dvostrane sa po 8 kondova i dva greca i cela gomila sa po 8 kondova ali bez montaznog prostora za grecove, tako da moze da se strpa dva puta po 4 komada i posebno grecovi od brzih dioda... Kako god hoćes... Ako hoćes...post-13-1243882019_thumb.jpg

Pogledaj PP :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...