Jump to content

Babelfish J


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 768
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Eve ga na josh bolje i u vecoj rezoluciji:

post-1-1245488638_thumb.jpg

THE BABEL FISH IS SMALL, IT FEEDS ON BRAIN WAVE ENERGY, ABSORBING ALL.... :huh:

I za Sviranje i za gledanje - potpuni uzitak :huh:

P.S.

Mozda ovo da bidne oficijalni logo za Babelfish J ?

uturi malo crno ili vec kakvo J u donje peraje , i onda moze da bude oficijelno :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kakav bakar, kakvi bakraci ? :huh:

umesto gravure na prednjoj ploci ,gravura na bakarnoj plocevini (limu) velicine 15x35x4mm (ugrubo) ........cisto kao ideja :huh: posto ja nemam Babela , ja bi je nosio kao privezak za kluce :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

umesto gravure na prednjoj ploci ,gravura na bakarnoj plocevini (limu) velicine 15x35x4mm (ugrubo) ........cisto kao ideja :huh: posto ja nemam Babela , ja bi je nosio kao privezak za kluce :huh:

Može, može. :huh: High-End verzija bi mogla biti od Argentuma sa 1% Auruma, i sviralo bi za sve pare :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To cete da vidite prvo kod mene naaravno kad covek bude imao vremena da mi napravi :huh:

Evo ja se dobrovoljno javljam Leonardu da budem "broj 2" (ili neki sledeci)! :huh: Posto ce mi za buduceg Babela trebati nesto da razbije monotoniju velike crne prednje ploce, sija kad je ukljucen i... :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ja se dobrovoljno javljam Leonardu da budem "broj 2" (ili neki sledeci)! :huh: Posto ce mi za buduceg Babela trebati nesto da razbije monotoniju velike crne prednje ploce, sija kad je ukljucen i... :huh:

Ne brinite, sve cu da vas namirim. :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne brinite, sve cu da vas namirim. :huh:

Prijavljujem se i ja, ali samo za tozla varijantu, da mi bude privezak za kajlu :huh:Munze konza :huh:A nesto ovako, majstori za Photoshop mogu da ga stilizuju da vise lici na j.post-21-1245529818_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...