Jump to content

Babelfish J


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 768
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

zaboravljas na Blackadder-a u epizodi sa vremeplovom ........ (seti se ciji je nacrt)zamisli sta ovaj nas radi sa svim gadgetima sto ih ovde napravi , pa nosa back in time ...... :huh:

Nek vrati onda mikinu kutiju u vreme pre nego sto je :huh: prednju plocu. :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ctm spajash sa uzemljenom sasijom preko termistora nekog (iz kopm napajanja odlicni). A na zadnje elkove stavljaj 1uF i nesto vece 4.7uF pa navise(kad vec motor run ne staju u kutiju ti...).Kod babelovih plocica samo dobro prostudiraj kako da krivish nogice od jfeta koji idu licem na lice termicki spregnuti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

(kad vec motor run ne staju u kutiju ti...).

Imam ideju i za moto run...Da stavim plocicu od nekog izolatora na sraf od torusa i na krajevimate plocice da budu obujmice a na njih kondovi vodoravno taman do kraja kutije...No kazem ovo ce da izgleda kao brod u boci - sve u milimetar nabudzeno i stisnuto... :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod babelovih plocica samo dobro prostudiraj kako da krivish nogice od jfeta koji idu licem na lice termicki spregnuti.

Dobro resenje bi bilo vako. Termo vodljiva pasta izmedju i obujmica-vezica za fiksiranje. Proveriti slaganje vodova naravno. post-9-1245256623_thumb.png
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro resenje bi bilo vako. Termo vodljiva pasta izmedju i obujmica-vezica za fiksiranje. Proveriti slaganje vodova naravno. post-9-1245256623_thumb.png

Bolje da mi ih posalje vec spregnute - verovatno cu pokidati nogice posto su mi prsti malo krupniji (Djura ima tesku ruku) :huh: JUST KIDDING! :huh:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2.96 mm² I taman staje u rupe od PSU - medjutim ne mogu po dva da stanu u jednu rupu na + i - i GND.. :huh:

e pa naj novija deja mi je da stavim po dve plocice za PSU paralelnosa malim razmakom a za svaki kanal posebno :post-1-1245279500_thumb.jpgobe spojene istim srafom na neki izolator izmedju koji je usrafljen u dno...(neki pleksliglas recimo)No pitanje je da li moze moj trafo dva PSU-a da izdrzi???
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e pa naj novija deja ........

sacekaj prekosutra da ti stignu "glavne " plocice , pa onda racunaj 4x33mF ti je vise no dosta za 2-3A Iq ;to ti je 132.000uF ......... sasvim dovoljno za amp od 10-ak W A klase ........inace - pticica mi je dosapnula da oces da izgraviras spisak delova na prednjoj ploci , kao i spisak clanova foruma na zadnjoj ploci ....... :huh: valjda bi trebalo obrnuto ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...