Jump to content

Moto Stereo System


Aleks

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

WWW.FACEBOOK.COM

Thanks for letting me in. I have something I built that I think this group would like. Took me 1 year total to finish. Here is what I used, 2-pro6cfnd 4-8mc500nd 2-15lex1600nd and 6-ast05 tweeters....

:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cenim da na tom bajku ima nekoliko audio KW snage namontirano , tako da bi ja coveku predlozio da sve vaznije srafove i matice za svaki slucaj osigura zicom protiv odvijanja od vibracija , pogotovu tu osovinu na zadnjem tocku .:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Glupo mnogo zaista, i tema je više šaljiva, nego mnogo materijala ima da se jednostavno stavi u jedan post :D

Jedinu realnu namenu vidim da nakači prikolicu i bude light varijanta sakupljača sekundarnih sirovina, onaj što ide po selima "Otkupljumo stari šporeti, akumulatori, televizori.."  :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

oje

mogao bi, ako obezbedi odobrenje proizvodjaca motocikla, proizvodjaca zvucnika, proizvodjaca spera, proizvodjaca kablova, proizvodjaca pojacala, proizvodjaca playera, proizvodjaca srafova

sve to uslov da iole moze da izadje na enki atest, a da li ce ga prodje , to je druga stvar

u Srbiji je jedino glupost definitivno i stalno dozvoljena

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...