Jump to content

Dobar Blog


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 35
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Видим даћу морати да купујем нови хард диск :buehehe::buehehe: стоН_Колд

O'ma idi na Terabajte! Al' nemo' da brines, koleza Palamudin ce daje popus' - obec'o je :blush:Jedan od najposecenijih blogova za koje znam:http://intotherhythm.blogspot.com/
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

O'ma idi na Terabajte! Al' nemo' da brines, koleza Palamudin ce daje popus' - obec'o je :buehehe:

Cве више размишљам о " ССД-у", мислим да полако али сигурно " ХД-ови" иду у историју!А колегу ћу да појурим за неку МБ АМ3.стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa - mp3 :buehehe:

To je taboo! Pravi audiofool ne sluša ništa osim Chesky,Deutsche Grammophon,Kirkelig Kulturverksted, Opus 3, Proprius, Verve, Blue Note i sl. Kad na nekom forumu spomeneš izdavača koji nema auru high end snimki postaješ meta optužbi da tvoj sistem ništa ne valja ili da si u najmanju ruku gluh k'o top i da, naravno, pojma nemaš o muzici! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sreca nismo audiofili ;ajd sad - ja jesam prvenstveno muzikofil ..... ne smeta mi nista slusati - ukljucujuci tu i SW radio ..... ali mi se mp3 gadi .VBR MP3 zna da zvuci dovoljno dobro , narocito za auto ....... al' sve je pitanje navike .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sreca nismo audiofili ;ajd sad - ja jesam prvenstveno muzikofil ..... ne smeta mi nista slusati - ukljucujuci tu i SW radio ..... ali mi se mp3 gadi .VBR MP3 zna da zvuci dovoljno dobro , narocito za auto ....... al' sve je pitanje navike .

Kad je neka meni draga stvar volim ju čuti bilo kad i bilo kako, dakle razumijem i podržavam! :buehehe:

Blog: 4+ (od 5)MP3: za uređaje/sistem do 100€ :buehehe: , za sve preko toga, :blush:

Isto kao i prethodni odgovor! Dakako da se što je sistem bolji sve jasnije čuje razlika. Nekad je mp3 potpuno neslušljiv na dobrom sistemu, dok se na boomboxu čuje...hm, jednako kao i neki dobar snimak.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa vi stvarno niste normalni, gde nadjoste ove linkovesta ja sad da radim :buehehe: ne znam, sve ovo sa muzikom je opste ludilo i da bi mu stao na put ja sam smislio jednu stvar: pravim kolekciju 1000 najboljih albuma. naravno po mom ukusu. znaci, sve sto mi se izuzetno svidja, a to je 80%+ jednog albuma stavljam u jedan folder, ono sto nije lose, cuvam i slusam jedno vreme pa obrisem, a ono sto nije po mom ukusu odmah posle jednog slusanja obrisem. za dva-tri meseca od kad sam to odlucio u omiljenom folderu se naslo 30ak albuma. znaci, imacu sta da radim dugo vremena.a inace, imam stotinak narezanih dvdova prepunih losslessafilmove cuvam toliko dok ih ne odgledam i odmah potom idu u korpu.sve drugo mi je stvaranje nepotrebne zavisnostii jos uvek godisnje kupim nekoliko originalau kolima nemam muziku pa mp3 godinama nisam slusao iako i tu imam dosta narezanih diskova

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nema druge nego da teram...nego, gde bi mogao da kupim povoljno neki eksterni hard od bar 1tb

kol'ko vidim po netu nesto nema ispod 100 jevropljana, a meni se ne daje toliko

ajde palamudine, javi se...kazu da si ti prava adresa.

-------------------------------------------------------------

Хоћеш Бр. тел. да га назовеш?

кајзеР_Созе

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

cita koleza cita.... samo koleza u frku malo :buehehe: ali reshice se sve .....Sta vam treba od hardvareta dobri ljudi ?Edit: vidoh, trenutno nazhalost nema 1TB ispod 100E tachnije 10000dinara.... ima kod grapola za manje al nema na stanju. Ima 750gb za 55+pdv to mu dodje 65E sto je ok cena (ja mislim)Sta ce ti am3 deda? pashu svi am3 procesori i na am2 ploche ... jedino ako osh dd3... ako ti ne smeta ddr2 imam extra plochu a cena je prava sitnica :buehehe: u pitanju je 790chipsetE da... ako nekom treba platforma za igranje (za decu naravno :punk: ) zidam neku makinicu kao template... ne izlazi preko 200E za komplet mashinu a gura sve... cisto da vas deca ne vuku za rukav...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...