Jump to content

Dobar Blog


Preporučeni Komentari

cita koleza cita.... samo koleza u frku malo :buehehe: ali reshice se sve .....Sta vam treba od hardvareta dobri ljudi ?

Мени нека АМ3 плоча са оним четвртастим прцољком на кога иде хладњак!Графику сам добио на поклон од "Црквењака"!кајзеР_Созе
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 35
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

gleaj vako... am3 procesor je backward compatibilan sa am2 plochama... znachi lecji ce u socket bez frke...daklem imam ovu plochu http://www.adriatiko.com/Maticna-ploca-GIGABYTE-AMD-MB-GA-MA790FX-DS5-4702-c242-view.htmbulk je, i cenim je 65E u nju mozh da turish svaki procesor od AMD-a koji AM2+ ili AM3 kao shto kazhe support list http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/CPUSupport_Model.aspx?ProductID=2694#anchor_osE sad, ploci je skinuta nevinost, ima 2.5 godine garancije i trebala je da bude moja.... posto prodajem sve sem gacja prodajem i nju :buehehe: Rekni koji te proc interesuje pa da pravimo kombinaciju...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sorry, nisam odmah pažljivo pročitao, već sam preleteo preko teksta :buehehe:. Još se ja čudim u čemu je stvar i što ne može ispod 100 evra. Jedino ispod 100 evra što sam video na ITSVET-u od eksternih je onaj WD My book za 95 evra i to je sve. Ispod toga je i nerealno očekivati (bar za sada) za eksterni hard tog kapaciteta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U Pakom dućanu u Su ima ext, 2.5" ispod 9000RSD. 500GB. Ovo je prvi put od aprila prošle godine da u lokalu nađoh 500G ext hard od 2.5" ispod 100€. Ja sam svoj Fujitsu kupio za 99€ u Austriji i tek sada su cene ovde došle na taj nivo. Dakle, ko ima malo para da troši na hardver, pasoš u ruke, pare u džep ili na karticu i pravac Pluton ili sličan trgovački centar... Bio sam tamo kupio i nešto SD kartica od 2 i 4G u pola ovdašnje cene...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da, stara prica...kupovina prekodok ne izvadim pasos, tu su dvd diskovi za bejkap

Trenutačno ni ja nemam passeport, ali nemam ni sredstava a ni nemam potrebe za hardverom. Ja sam sasvim slučajno bio službeno (sajam u Nemačkoj) pa smo nekoliko puta stali usput da se malo odmorimo i osvežimo pri povratku a ostalo nam nešto kinte pa smo malo pazarili deci krpice, slatkiše i zalutam ja u taj Pluton, kad oćeš vraga, VDH kablovi već od nekih 5€/m, tehnike koliko hoćeš a sve bagatela u odnosu na cene ovde ako takve stvari uopšte i može naći. Sa svojih preostalih 120€ sam učinio najbolje šta se moglo... :buehehe: Ići preko do skroz daleko samo zbog ovoga, naravno, neisplativo je...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja u grcku svejedno idem jednom godisnje na letovanje, pa mogu da iskoristim priliku, ali za tehniku su austrija i nemacka zakonza garanciju ne brinem, njihove stvari rade. davno sam u nemackoj kupio filips tv i sony vokmen i to je godinama radilo besprekorno, a verovatno i sad radi kod sadasnjih vlasnika.pre sedam godina sam kupio u paraliji minolta idiota i evo jos radi kod mog drugara, cak sta vise covek nema nameru da ga menjajedno je za njih, jedno je za nas

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
ovaj covek nije normalanevo dosad sam od njega preuzeo 20ak albuma (nasumice) i svi su fenomenalniima jako puno meni potpuno nepoznatih izvodjaca koji si sjajni, i po kvalitetu muzike i kvalitetu produkcije.sudeci po nick-u...moja generacija :coffee:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...