Jump to content

RAAL - Eternity omni speaker


Mikorist

Preporučeni Komentari

ovaj čovek stvarno živi ono što mi sanjamo,i stvarno nemamam nikakve primedbe na njegov rad ,šta više svaka mu čast,voleo bih da nekad zajedno odslušamo neku mjuzu i komentarišemo sistem,ali moram da mu zamerim ovo pojavljivanje na najodvratnijoj televiziji da joj ne pominjen ime kao što sujeverne babe ne pominju ime one opake bolesti...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 64
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Само да се надовежем на целу причу око продаје тих звучника:Звучници су званично продати и завршили су у Београдском насељу Браће Јерковић.Сазнао сам и код кога, али о томе неком другом приликом  :blush:.дискО_Сту

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ali moram da mu zamerim ovo pojavljivanje na najodvratnijoj televiziji da joj ne pominjen ime kao što sujeverne babe ne pominju ime one opake bolesti...

Sa tim stavom ništa od ozbiljnog biznisa... Znate koliko je to za njega velika reklama ??? Zamislite broj ljudi koji je gledao taj dnevnik (RTS i Pink su najgledaniji da se ne lažemo). Takva besplatna reklama se ne odbija pa ne znam koja TV da je u pitanju. Za pravog poslovnog čoveka ne postoji previše veliki ili mali posao niti previše reklame... To što je TV odvratna je stvar urednika... To što su zvučnici fantastični to je stvar proizvođača :blush:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sa tim stavom ništa od ozbiljnog biznisa... Znate koliko je to za njega velika reklama ??? Zamislite broj ljudi koji je gledao taj dnevnik (RTS i Pink su najgledaniji da se ne lažemo). Takva besplatna reklama se ne odbija pa ne znam koja TV da je u pitanju. Za pravog poslovnog čoveka ne postoji previše veliki ili mali posao niti previše reklame... To što je TV odvratna je stvar urednika... To što su zvučnici fantastični to je stvar proizvođača :(

gledaoci televizije ....(da joj ne pominjem ime) definitivno nisu nikada čuli za muziku ,a kamoli šta je to zvučnik i čemu isti služi ,tako da lično mislim da to i nije neka reklama .Ne želim više da razvodnjavam priču o dotičnoj televiziji pomisliće neko da ih reklamiram :blush: sve u svemu KOSA MI SE NA GLAVI DIŽE I STRAŠNO ME LJUT KADA VIDIM DA I...... POSTAJU CENJENI LJUDI!!!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

KOSA MI SE NA GLAVI DIŽE I STRAŠNO ME LJUT KADA VIDIM DA I...... POSTAJU CENJENI LJUDI!!!

Sa ovim se potpuno slažem... Ali i dalje ne zameram Aci što se pojavio :blush:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Plavusu mi ostavite na miru! Nesto mi se mnogo tu muvate. Prvo je bilo u davnim racunarima "Cije su noge?" sad bi da je zadrze u sobi, i sl. Upravo taj dijapzon od jednog od prvih brojeva Racunara i ove slike za Acu ukoricavaju nekih 27 godina naseg braka. To mu dodje nekako prakticno, ozenis se sa svojim modelom pa uzivas u slikanju i zivotu zajedno.

Eh, :buehehe: , da li mi se cini ili sam ja prvi primetio plavusu. Zvucnici uopste nisu bitni, zbog toga ako je potrebno izvinjavam se. Samo ti uzivaj u slikanju i zivotu zajedno jos 27 + godina. Lepota slike je na toj strani :cheers::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 years later...

Ima li nekih novosti u vezi sa ovim zvucnicima?

Sve je uglavnom 2008-2010...

Kako prolazi na trzistu?

Pratim po YTube kojekakve zvucnike, a eternity-a ama bas nijednog videa, nigde :tumbleweed:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koliko sam upucen - Eternity nije usao u dalju proizvodnju ;

 

Aci verovatno nije do akanja sa fifilisticarima i visokim specificnim troskovima , nego se bavi sa ljudima od struke - kao OEM proizvodjac ; kontam da sasvim dovoljno posla ima tako .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ceo koncept jeste svojevrsni "statement" a ne nešto što bi se besomučno štancovalo za široke narodne mase...

Kapiram da čovek ne postiže da sklopi dovoljno ribon visokotonaca da zadovolji amere pa što bi se zajebavao sa livenjem onih kugli

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije poenta mog posta zal za masovnom proizvodnjom, nego ucescem u vaznim dogadjajima kako bi se o njima ako nista drugo makar pricalo...

eto, sasvim slucajno sam zapazio german phisycs, posle  vidim da ih i Aca hvali.

nekoliko jakih show-ova da digne prasinu, za tim ja zalim 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

........ jedan je valjda u kaliforniji (vlada?), .....

 

 

gornji deo ; donji jos u ruznim kutejama

 

dole 2 X600 monoblocks

gore Babelfish J2 monoblocks

 

http://www.zenmod.in.rs/oldblog/vladimirs-ar2-unathorised-strip-blog-by-mighty-zm/

 

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...