Jump to content

knjiga o cevnim pretpojacalima


dunavko

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 133
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ma nista help...Drmni jedno 5 votki i da vidis kako sve postane jasno, ja cu da cimnem jos tri i pocinjem i da pisem na ruskom a ne samo da citam :confused1:

Ali to će da traje pet dana!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ruska mera je casa za vodu. 2 dl. :blackeye:

Zato i kažem pet dana. Inače ovi što su onomad dolazili i ovde se snabdevali, za prepodne bi slizali i po litru, onako, bez bureka, umesto bureka... :confused1:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zato i kažem pet dana. Inače ovi što su onomad dolazili i ovde se snabdevali, za prepodne bi slizali i po litru, onako, bez bureka, umesto bureka... :confused1:

Trening, rode, samo trening - Übung macht den Meister :blackeye:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta je sreca?odgovora ima raznih i evo jedne pricice koja se dotice ovog pitanja. Vreme dogadjanja negde 1933,mesto zbivanja sam severni deoSibira,cica zima,mraz -55,ledena oluja duva vec tri dana,radna brigada robijasa angazovanih na seci sume ,satavljena od pretezno "politickih"- kriminalci su privilegovani,se sa strazarima jedva dovukla i sklonila u jednu izbu i tako nabijeni kao sardine,bez hrane i grejanja cekaju da prodje oluja.Svo vreme zavijanje vukova se mesalo sa urlikanjem vetra.Napolju niko ne sme ni nos da pomoli.hrane niodkuda,izgladneli robijasi iznureni,poneki ispustio napacenu dusu...treci dan,ujutro,oluja prestala,temperatura -37,sunce,milina.odjednom se sa treskom otvaraju vrata i na njima se pojavljuju cekisti,svakome u rukama pistolj makarov,9mm,zrno prolazi kroz deset lobanja,provereno,radi stednje,rekao drug staljin.u kolibi tajac,jeza,i strazari i robijasi,svi su u igri za rulet smrti.Krupan cekista uzvikuje samo jedno ime:grigorij pavlovic cernjenko.I gde je tu sreca?Sreca je da to nisi bio ti.Sta bi rekao Morgan Jones za to,ne znam,verovatno ni Bajaga nista bolje,ali ipak mozda ce neko pronaci nesto.... http://www.mediafire.com/?ynmilznu3z5

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ruska mera je casa za vodu. 2 dl. :confused1:

Otuda potjeće fama o širokoj Ruskoj duši osjećaju za poeziju!Gle duplu votku poslije kišePuna je kapi pa se njišem.Votka po votka, k tom još duplaI ja sam drvena poput trupla.Kada se probudim ispod stolaVotka još uvijek mnome kola.Kroz glavu mi tada prođe prvo:"Jesam li čovjek ili drvo?"
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...