Jump to content
shuca77

HI -FI Show Holiday Inn

Recommended Posts

'Teo sam da pitam dal' su puštali ovo NuForce pojačalce? to bi moglo da bude zanimljivo, u pitanju je class D izlaz , (pwm pojačalo) ali modulisan direktno digitalnim signalom, (a ne analognim kao kod većine class D ampova) , pa mu dodje nešto kao Wadia power dac, amp je u stvari snažan DAC koji na izlazu ima dovoljno napona i struje da pogura zvuje... I stajling mi se svidja, pa mi je krivo što ga nisam čuo na ovom iventu...he, he ( evo ni smajliji mi ne rade, wtf...)

'Teo sam da pitam dal' su puštali ovo NuForce pojačalce? to bi moglo da bude zanimljivo, u pitanju je class D izlaz , (pwm pojačalo) ali modulisan direktno digitalnim signalom, (a ne analognim kao kod većine class D ampova) , pa mu dodje nešto kao Wadia power dac, amp je u stvari snažan DAC koji na izlazu ima dovoljno napona i struje da pogura zvuje... I stajling mi se svidja, pa mi je krivo što ga nisam čuo na ovom iventu...he, he ( evo ni smajliji mi ne rade, wtf...)

zar ovo nije ultra jednostavno da se napravi, lampucera direktno da class D plocicu, ne verujem da ima 150e delova...?

aha i to D class pojacalo pojacava digitalni signal i salje ga na zvucnike , kao digitalan

:msn-rofl:e jbga svajseri, kad je anubis ukapirao pre vasolivere ti mislis da je to D u D class od digital, jel da?ako u tom pojacalu uopste ima nekakvo digitalno kolo, a ne mora, verujem da je cela marketinska prica pravljena od toga da je verovatno neki deo chipa iskoriscen za nekakvu kontrolu toga. digitalnog signala u tom pojacalu u audio delu nema, class D pojacala su regularno strujna/naponska, dajte da se ne frljamo ovde

kablovi su bili nordost

menjao ih je na nekom uredjaju koji je stajao na podu (vidi se na slici, srebrni). posto nisam neki sa engleskim jezikom nisam razumeo o kom se uredjaju radi, verovatno neki filter. kabl je menjao od letve do tog uredjaja

prvo je ukljucio kabl od 200e, a posle minut i po slusanja stavio je neki kabl najnovije generacije.

razlika je bila ocigledana u korist drugog kabla

e sad, posto se radilo o totalnom hiendu, nisam siguran da bi se ta razlika cula i na nekom skromnijem sistem

ali prezentacija i nije bila namenjena obicnim smrtnicima

inace, meni je zao sto nisam prisustvovao demonstraciji kupastih podloski od titanijuma

vidim da se na fifi forumu ljudi kunu da ima razlike

http://www.nordost.com/99/qx-power-purifiers je bio uređaj koji je uklj/isklj...

http://www.nordost.com/98/qv2-ac-line-harmonizer su (takođe) bili prisutni...

Koristio je, između ostalog, odličnu (već daaavno primećenu i oprobanu) psychoacoustics caku...

kablovi su bili nordost

mmmmm, to mora da u oni specijalni usmereni kablovi za naizmenicnu strujuflotaciju i elektrolizu bakra odradio faradej licno, lastile ih device sa anda i osvestao ih dalaj lama srna kamila zebra...