Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

blago receno...film je odlicanznaci, beskrajno dugacki kadrovi u dve scene: u restoranu sa crnkinjom i razgovor brata i sestre na kaucu dok se vrti neki ctani film, su me ostavili bez dahahvala za preporuku
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možda nije najbolje mesto da se traži, ali da probam... Pre nekoliko dana sam listajući kanale na TV natrčao na reklamu za neki novi film ( "...u bioskopima od 14. maja..." ) gde ide neki komentar tipa "... spavali su/bili su skriveni 70 godina... a sada su se vratili... blablabla..." i ide snimak iz aviona nešto tmurno, visoka zgrada i kako se pomera kamera, dolazi se do iznad zgrade koja sa vrha ima oblik svastike/kukastog krsta... Pretpostavljam da je neki SciFi u pitanju na temu povratka skrivenih nacista, treći svetski ili tako nešto, i baš me zaintrigiralo, ali nisam uspeo da pokupim naslov filma pored dreke okolo po kući... Ako ovo nekom upali lampicu, bio bih mu zahvalan ... tražio sam po sajtovima sa novim naslovima filmova za 2012 pa sam na kraju išao i do pregledavanja svih filmova iz 2011 ali nisam našao ama baš ništa što bi bilo ovo što tražim... Reklama za film je išla na nekoj domaćoj TV stanici pa pretpostavljam da mi neće niko reći da manje gledam kablovsku jer istu, naravno nemam... :)

Edit: jutro je pametnije od večeri: Iron Sky...

Nemam preporuku, ali imam naslov filma. Možda je samo baljezgarija, ali eto, kupilo me dva minuta trejlera... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skinuto...Upravo ide... :buehehe:

Malkice sam kasno krenuo u gledanje (oko 22h) ali to ne menja činjenicu da je reč o malkice predvidljivom i donekle smešnom pokušaju da se snimi komedija na originalnom scenariju. Unatoč svemu, prilično mlako i nedovoljno angažovano da mi zadrži kapke otvorenim...... da, da... čuo sam za marketing...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

CAM ?

Ma kakav CAM. Bionja 3D :) Da nisam pogledao u bioskopu, plakao bih. Ovako sad na miru mogu da sačekam neki HD da se pojavi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...