Jump to content

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Zen Mod said:

Next Gen?

Jah, to! Picard u dve epohe paralelno gledanje :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Već dvaput pominješ istu stvar :D

Generalno je mišljenje da je Final Cut najbolji, i jedino što je Ridli Skot aminovao.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
8 minutes ago, Koja said:

Već dvaput pominješ istu stvar :D

Generalno je mišljenje da je Final Cut najbolji, i jedino što je Ridli Skot aminovao.

Evo treći put pa neću više :) Trećinu filma su premontirali producenti + ubacili fantastičnu film-noir naraciju Forda Harisona + spakovali odjavnu scenu u kolima. "Producent" ne mora da znači ništa loše - ne mogu da zamislim Thriller bez Kvinsi Džonsa, Bitlse bez Martina, Motown bez Geordya, Staks bez Hejsa, a gde su Najl Rodžers, šta reći za Philly sound, etc etc. Boli me uvo za izlapelog Ridlija i njegove naknadne ideje u 5 verzija :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Dajte ovde neki predlog (u ove dane policijskog casa) za neki dobar akcioni film. 

Juce sam gledao iz "radnje" :

https://www.imdb.com/title/tt5177088/

Po trilogiji Stig Lasona - Milenijum, ali kao neki neobjavljeni nastavak.

Nista spec. Recimo 4+  (u rangu od 1 do 10).

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Film gled'o, to je onaj sa Dzon Kuzakom, prodacnicom vinila.
Gledam ponovo.
Imas knjigu u e-obliku mozda ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Eto, sad se pogubih, meni u glavi ostalo da glumi Edward Norton :blink: Izduvao sam načisto. Nego dobar High Fidelity i knjiga i film. Inače, čitao sam davno više knjiga od Nika Hornbija. Opuštajuće, lako za čitanje, za "teške knjige" svakako nikad nisam imao živaca.

Kad se već setih Edwarda Nortona, sad mi pade na pamet da odgledam Fight Club još jednom. Nekako mi se savršeno uklapa sa ovim besmislom koji živimo ovih dana.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kada si pomenuo Fighting Club, slobodno poskidaj sve od Dejvid Finčera i udri random.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
1 hour ago, Doktor said:

Film gled'o, to je onaj sa Dzon Kuzakom, prodacnicom vinila. emoji106.png
Gledam ponovo.
Imas knjigu u e-obliku mozda ? emoji846.png

imm sve od Hornby, al na englenskome

znam da znas, al ne znam dal' ti sad gust

ako jes, javljaj

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

ja se gušim sa filmovima mojoff.rs

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Pogledah sinoć još jedan od filmova koje je HBO postavio u proteklih nedelju dana.

https://www.imdb.com/title/tt7959026/?ref_=nv_sr_srsg_0

The Mule - vremešni Klint istvud kao glavna rola i režija. Fino mi se ovaj film "naslonio" na Narcos Mexico i priču od Sinaloa kartelu. :)

Film od skoro 2 h, sa odličnom ekspozicijom, tempom do 15 min. pred kraj filma kada se sve nekako zbrzalo, završilo ( kao da je nestalo para, sponzora šta li ? ).

Ovo nije izolovan slučaj, već to polako postaje boljka ovih novih holivudskih filmova.

Sam Klint i dalje emituje njegov originalni šarm, sa sve onim prepoznatljivim i originalnim grimasama ( krivljenje usta, nekakvo polunamigivanje i početni grč obraza ), tu su i Bredli Kuper, Lorens Fišburn, a tu je i Endi Garsija koga jedva prepoznah jer je sa jedno +15 kg od onog Garsije iz  Kuma "trojke" ili još bolje, iz filma Things To Do in Denver . . . a onda odem, pogledam, vidim da je to film iz 1995 god. :o

Wooow, kako je vreme proletelo, pa nije ni čudno što se i Garsija malo trasformisao u faci, a i onako ukupno, u gabaritu. :)

Pogledati film ukoliko ste Istvudov fan, ukoliko želite da dodatno kompletirate priču o "mulama", kartelima i životnoj priči veterana iz Koreje, uzgajivača cveća koji kao old school polako ne hvata korak sa ovim novim, internet dobom. 

mula.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...