Jump to content
Doktor

Tri kabalerosa ( L75/78 x 3 )

Recommended Posts

sad ozbiljno: Moderacija ne sme da ostane nema na ponižavanje i imputiranje odozgo, koje vladd često primenjuje.. dakle opomena, kraći ili duži ban, nešto iz čega se vidi da ste živi..

ili stavite Ohne Vladd filter, pa kad otvorim temu da ga primenim

ajd sad ovako, al ozbiljno ........

@Woland- imas ignore button , nadam se da radi - ako ne radi javi ; msm ..... ajd nismo puritanci preterano , ali "ne seri" je ipak na granici za zvanicni warning

@vladd - bez obzira na sedu glavu i vekovno iskustvo - tebi je ili socijalna inteligencija ne ravna nuli nego je u debelom minusu .......... ili namerno izazivas bespotrebne rasprave koje imbecilnoscu neminovno dovode do konflikta; dovoljno si ovde da znas da W. poznaje problematiku , dovoljno si ovde da znas da cu ja da radim CAD files za svrhu i sasvim je dovoljna bila smejka na smesnost crteza , a nepotrebna trakavica dokazivanja da si u pravu.

elem , i tebi pred granicu za zvanicni warning ; nema druge do da kazem da sledeci put primetim bilo koga da tera mak na konac a nista se ne postize ........ ide na ladjenje nedelju dana

ZM

S moje strane oprosteno to "ne seri", nekada je prijatnija, intimnija atmosfera...:BeerMugCheers:

Ali ni ja kao i niko drugi, ne voli imputacije i generalizacije...

Pride i preterano licno obracanje(nekako cudno i cesto uvezano sa omalovazavanjem), pisemo postove o temi i na temu, a ne opise ljudi.

Jel' problem ako se ukaze na gresku u crtezu, semi...ili to mora da se kvalifikuje kao "strazar koji puca". Jel' je neophodan kontranapad i kvalifikacije? Pogotovo one koje se citaju medj redovima?

Ne nisam nikakav strazar, i daleko sam od neinteligentnih zakljucaka i pojednostavljenja, ili da se uklapam u nekakve opste soske za ljude, i jos dalje od losih namera i tu mi je soc inteligencija netolerantna ali nekako volim da detaljisem tehniku. Ako cu zbog "sin 30" da dobijem ban, masala... :) 

P.s.

Ovo je pojasnjenje za uzi krug...molim nakon citanja proslediti u djubretaru...

59 minutes ago, Zen Mod said:

ajd sad ovako, al ozbiljno ........

@Woland

@vladd

nema druge do da kazem da sledeci put primetim bilo koga da tera mak na konac a nista se ne postize ........ ide na ladjenje nedelju dana

ZM

ciko kako procjenjujes postize li se sto ili ne ... 

:connie_38:

ako dosad nisi skontao , malo teze cu ti priblizim moje kriterijume ........ :tongue10:

ovaj odgovor naravno nije poziv na raspravu o odlukama Moderatorskog Tima

1 hour ago, Zen Mod said:

ako dosad nisi skontao , malo teze cu ti priblizim moje kriterijume ........ :tongue10:

ovaj odgovor naravno nije poziv na raspravu o odlukama Moderatorskog Tima

:Viannen_loungelizard:

Očerupan donator. Ručica sređena - sređen luft u vertikalnoj osovini. Neko ko se igrao sa njom, pogubio par kuglica iz gornjeg venca. Sva sreća da su veličine kuglica iz kugličnog ležaja iz HDD motora odgovarajuće.

Postoji mali problem oko montaže centralnog ležaja. Moraju se otvoriti nove tri rupe na PTP ploči. Ako neko ima višak ležaja od Lenca 75, rad bih bio da ga otuđim.

Pitanje: Da li su potrebne četiri rupe na ploči sa motorom za učvršćivanje na plint ili mogu tri (jedna nije izbušena zaokruženo crveno)?

IMG_20191009_213556.thumb.jpg.89be726ad445e216a8b3ae08e6882ef7.jpg