Jump to content

Recommended Posts

Leov predlog-nalaz sa KP je odlična i vrlo upotrbljiva opcija po sjajnoj ceni. Inače, ima slično i kod PROXXON alati za značajno veće pare, ali i zaista dobrog kvaliteta. Preporučujem svim pravišama da pogledaju njihov katalog on line, svako može da nađe nešto korisno a dobro.

Pronađoh kod domaćeg trgovca mnogo ozbiljniji koordinatni radni sto, tačnije više modela različitih tehničkih karakteristika i mogućnosti. I cena im je u skladu sa ponuđenim. Kvalitet pristojan.

http://www.alco.rs/product-category/pribor/pribor-stege-i-stolovi/pribor-stege-i-stolovi-koordinantni-stolovi/

narucio sam za 3K8

zadnja ploca od sp300b ce imati cast da otovorimo upotrebu novog pribora

dosadilo mi ruparupicapaturpijica

sve ove okrugle idu kao po loju , ali ove cetvrtaste smor

4 hours ago, Leonardo said:

Gujo, ovaj hepek ima skroman poprečni hod. Koliko vidim samo 30mm, uzdužni je već ok, čitavih 100mm.

majok to je samo ilustracija od artikla kako liči.

cifra je oko 110€ a ima hod 100x270mm ali i ima težinu od 29 kilograma (glede dobaca iz nemačke )

ima i manjih-i-lakših a i jeftinijih.

ovo o cemu ja pricam ima hoda z-y kolko oces i serijska je losa izrada. i ima lufta kolko neces ja je stavio na stubnu busilicu pa glodalo i udri.to vise ne radim jer je mlogo opasno i grubo.moze drvo,prvim bagu za veslo i slicno.ovo sto vi predlazete je profesionala i skupo ali vredi.

stiglo , placeno 3K8 , sa kurirskom 4K3

pregledano , podmazane klizne povrsine , otklonjen problem uklinjavanja gornjeg vretena (plocica-oslonac kod rucke nije bila precizno u osi) , podeseno da nema zazora , podmazana vretena , smisljeno kako ploca za pricvrscenje radnog predmeta

ihaj

gde mi ovo bilo kadsambijomali :Viannen_loungelizard:

cu turim sliku kad budem radio zadnju plocu za sp300b sissy

jos jednom hvala Leu za nudge-nudge :)

IMG_20190315_132625.jpg

IMG_20190315_132641.jpg

IMG_20190315_132704.jpg