Jump to content

Aphex 10.4 interface,cemu sluzi ovo?


Okibokis

Preporučeni Komentari

idi begaj

 

pa sve ti pise u manualu

 

sta vise mozemo da ti kazemo ?

Ne razumem sta znaci usaglasavanje impendansi,i sta se dobije u zvuku?Jel samo kao filter,buffer,ili i neka vrsta predpojacavanja?Eto to sam pitao,ima li smisla da ga postavim izmedju kompa i pojacala?Ili nema?Hoce li se desiti cudo?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam to kupio kao predpojacalo za slusalice,bar mi se tako ucinilo,na Ciriskom buvljaku,gde nisam posebno ni zagledao,i samo sam video da nazad ima in i out,a napred je pisalo pored power dugmeta 600 ohms.Ja sam shvatio da je to bas za moje Akg slusalice koje rade na 600 oma,ali sad vidim da sam pogresno mislio :wild:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

otvori ti to lepo i slikaj iznutrice

Imam jedan problem,prestrugao sam srednju viljusku,jer je uticnica kao za Svajcarsko trziste,i to bi trebalo da bude masa.I sada cim ubodem u struju,odmah svetli uredjaj,a dok sam probao u svajcarskoj,svetleo je samo kad ga upalim na dugme.U cemu je fora?

post-1130-0-06646100-1445548547_thumb.jp

post-1130-0-40502900-1445548562_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako je Type J srednji kontakt je uzemljenje.

Jeste,ali se vise ne pali ni gasi na dugme,nego je non stop upaljeno,i nemam zvuk kad ide preko njega.U in sam prikljucio komp,a u out pojacalo.Sad sam vec poceo da se vrtim u krug:)Gde gresim?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jebo te , gde je masa kod mreznog napona !!!

 

il' daj to nekom ko zna da prikljuci il' se batali corava posla , dok neko nije prosvetleo !!!

Ma bilo mi je zao da isecem originalnu uticnicu i da vezem kako ide kod nas,a obicno bih strugao srednju viljusku i sve je bilo ok,a sada izgleda nije.Moracu da ga otvorim,da vidim gde ide njihovo vezivanje uzemljenja,mozda je drugacije.

post-1130-0-53421300-1445549814_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

verovatno unutra postoje filtarski kondovi na mreznom vodu , izmedju dve live i uzemljenja

 

sad kad si osisao uzemljenje , dobijaju nepredvidjen return path ...... i mogu celu sasiju da ti drze na poprilicnom potencijalu

 

pod hitno suko utikac!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napravio,evo sad cu da probam.Kompjuter  u in,pojacalo u out i nema zvuka,ali kad vadim cinceve cuje se na basu promena.Znaci stavio sam nas utikac sa uzemljenjem,sve je ok,ali mi ne daje zvuk.Pojacam gain od napred i levi i desni kanal,ali samo se cuje jaci sum na zvucnicima.

 

Toliko ga je dobro izfiltrirao da zvuka i nema,bas se super cuje ovako,ima samo neznatan sum :good2:

post-1130-0-43191500-1445553248_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...