Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

docekacu ja, pa cu obindzujem

no, neverovatna stvar kako racunaju na pilece pamcenje zapadne im publike, najbitnije niti iz prve sezone nisu uopste nastavljene u drugoj

msm, zabavan je Jean Luc sam po sebi i bez neke posebne logike, al scenaristi su u teskoj shizofreniji

ce povucem rec ako su se obsetili sve da povezu u trecoj

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

21 minutes ago, Zen Mod said:

docekacu ja, pa cu obindzujem

no, neverovatna stvar kako racunaju na pilece pamcenje zapadne im publike, najbitnije niti iz prve sezone nisu uopste nastavljene u drugoj

msm, zabavan je Jean Luc sam po sebi i bez neke posebne logike, al scenaristi su u teskoj shizofreniji

ce povucem rec ako su se obsetili sve da povezu u trecoj

Pa prve dve sezone, ne znam sta da kazem...skroz nepovezane. Nije bilo tu ni nekog kvaliteta. 

Sad su uradili nesto skroz nenormalno za mene,...sto znaci da mi se svidja i da je gledljivo. Kao da su povezali sa sve staro, u ovoj sezoni, zadnja 10 epizoda zeljno iscekujem da vidim kako ce da zavrse. 

Ima se na umu sve sto je nekad bilo, next generation, deep space nine, malo od voyager...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

baza ekipe sve stari vukovi, nema tu osljarenja ako je pisanijje i rezija iole na nivou

ene, radujem se da izbindz

nego, izasao 7 Kings must die

serija je bukvalno izvanredna, skinuo sam film ali jos nisam pogledao

tip - bacio sam kratak zdrak, film je bukvalno finale serije i tesko da ima veze gledati ako ne poznajes sve ispred

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Zen Mod, gledam nfo na net za ovo sto si izbacio. Da li je 7 povezan sa ovim, tj da li prvo ovo mora da se gleda?

M.IMDB.COM

The Last Kingdom: With Alexander Dreymon, Eliza Butterworth, Arnas Fedaravicius, Mark Rowley. As Alfred the Great defends his kingdom from Norse invaders, Uhtred--born a Saxon but raised by Vikings--seeks to claim his ancestral...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da

krenula stidljivo, pauza, menjala se produkcijska kuca ( par puta?), mlada ekipa glumaca

jaka baza - sto su isterali da je radnja tesno po Cornwell-ovim knjigama

ja onomad poceo da gledam Vikings, pa negde 2-ga sezona (kad je King Ragnar zavrsio sa pricom) predje polako u Dinastiju i ja otkovao

ene, Last Kingdom upravo suprotno - svaka preporuka ........... ono bas za uzivanje; dobro osnovno stivo, veoma korektna produkcija, mladi glumci na nivou poginuse ........ 

ono, da se covek raduje sto TV postoji, malo za promenu

 

edit: procitao sam naravno i sve knjige - ihaj brate

napomena - isti covek napisao i Sharpe serijal - onomad bese iljadu sezona, bese li BBC produkcija? 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, Zen Mod said:

moz i knjige dobijes, ako ti je do toga

al kad se navuces, onda adio serije, nema vremena od citanja

:smesna:

Traktoristi nemaju vreme za knjige, to samo gospoda 😁😛

Elem, odgledao prvu epizodu. Ovo je sjajno 🤗

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 7. 4. 2023. at 19:42, Mikorist reče

gledao par epizoda juče Rebels... u 20 minuta više ima akcije i zapleta nego ceo serijal Mandarolijana :D

 

Spojler

sabine.png

Ne bi nikad dosli Mandalorijanci  do Dark Saber bez Sabine Ren i Ezre Brdžera....Ni u snu ....Pogotovo na Datomiru.

Pogledati 3 sezonu 15 epizodu Rebelsa. Inače se tu zove Crni Eskalibur :D

Objašnjen je i princip rada kajber kristala. Nije baš da uzmeš i da mašeš sa njim . Mora mentalno da se vežba:P

 

Ona plavuša iz trejlera se sje** sa njom :smesna:

 

Spojler

ppp.png

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 7. 4. 2023. at 15:31, Mikorist reče

 

WWW.IMDB.COM

Star Wars: Rebels: Created by Simon Kinberg, Carrie Beck, Dave Filoni. With Dave Filoni, Taylor Gray, Vanessa Marshall, Freddie Prinze Jr.. A brave and clever ragtag starship crew stands up against the evil Empire as it tightens its grip on the galaxy and hunts down the last of the Jedi Knights.

 

Pa ti sad uporedi ovo  - sa ovim crtaćem. Na koliko nivoa je ovo bolje od Manadalorijana, Bobe, pa čak epizode 7 , 8, 9 SW (igranoga filma)

Da sam nisi pogledao da čovek ne poveruje da u ovoj formi može da se smesti tako dobar sadžaj a da je 18+ :D  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 hours ago, Mikorist said:

Ovu epizodu 8 - Finale Mandalorijana neću ni da ocenjujem. ZBRČ od sezone. :D

Zašto ?

Ja sam 'ladno spustio ukupnu ocenu sva 3 serijala Mando-a ( na Imdb-u ), jer je ova 3. sezona bila apsolutni krš i fail.

Poslednju epizodu sam ocenio sa velikodušnih 6 ( ocene 0-10 ). 

Pominješ često Rebels-e. :)

Da, odličan animirani tv serijal koji dosta toga hornološki povezuje sa SW filmovima i drugim tv serijalima. 

Praktično, Rebels-i su must watch za sve koje iole interesuje da kompletira SW priče. :thumbsup:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...