Jump to content

Serije koje gledate


Preporučeni Komentari

@Doktor

Pedro P. je majstorski odradio ulogu u The Unbearable Weight of Massive Talent

msm, nije mu bilo lako, Cage mu ga dao through all barrels, takav je film

za njega licno prirodno stanje stvari, uvek na granici histerije (cim mu daju da prica) a Pedro je imao ulogu da je sve vreme morao da bude na granici pozorisnog preterivanja

svaka preporuka ako nisi pogledao - film zabavan, na neki nacin laka postavka tako da ne moras biti mnogo kritican ocekujuci knjizevno delo od scenarija al je zato glumacki rad za puno uzivanje

mda, jbs Disney

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@Zen Mod

Znao sam za taj film, ali mi je nekako promakao za download. Atm . . .  skida se. :)

Nego Paskal mi je na Keca asocijacija na Narcos seriju gde je to bilo korektno.

Ovo vec vodanje sirocica u The Last of Us i u The Mandalorian mi je pomalo - meh.

Da ponovim , nosanje kacige 90% serijala i samo davanje glasa glavnom liku tv serijala ( kome su btw ukrali show ovi iz Diznija i metnuli ovu vremesnu Bo Katan je prica za sebe ) ne doprinosi njegovom kvalitetu kao XO filmskog glumca sto cemo i videti u nekoj buducnosti ( msm cim je pozvan na Oskar sesiju tu ima i .... vatre :) ).

Takodje, maleni Grogo aka mali Yoda polako bledi u odnosu na S01, pa i S02 i postaje lokalni pajac.

Imamo jos 2 ep. - nisam optimista i predvidjam veliki fejl ( citaj : ugadjanje, koketiranje sa populacijom od 7-15 god. ).

jadnik2.gif

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čudne stvari se dešavaju u Dizniju. Ma Generalno u Holivudu. Počeli su da prsavaju. Uveli su Diversity standarde i sad ti standardi im ubijaju prodaju filmova.

Mora da se vrate unazad....Ovo leba ne prodaje

93055849_ScreenShot2022-02-14at17_38_11.png.7245c1709b543e543390c8b2af87b5d9.png.66c995d6d719124fffcaea10425ba4bf.png

WWW.OSCARS.ORG

Today, the Academy of Motion Picture Arts and Sciences announced new representation and inclusion standards for Oscars® eligibility in the Best Picture category, as part of its Academy Aperture...

Ali to nije sve.... mora i pričica da se prepravi da sadrži Diversity u procentu od 30%......

E pa eto ti Diversity u epizodi 6 Mandalorijana :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 minutes ago, Doktor said:

@Zen Mod

Znao sam za taj film, ali mi je nekako promakao za download. Atm . . .  skida se. :)

Nego Paskal mi je na Keca asocijacija na Narcos seriju gde je to bilo korektno.

Ovo vec vodanje sirocica u The Last of Us i u The Mandalorian mi je pomalo - meh.

.........

 

sto rece rambo onomad (slatko od sljiva il sta vec bese "film") - mora od neceg da se kupi prsute i vina

setimo se samo Bate Zivotinje - "ja uloge ne odbijam"

 

3 minutes ago, Mikorist said:

Čudne stvari se dešavaju u Dizniju. ........

srecom olivood nije jedini koji proizvodi filmove

da crknu sutra, nije propo roknrol

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e bambara nesto ojovud

 

rodis se go i bos, takav isti umres, sve u medjuvreme je lukivoda, moze se a ne mora

rambo - davno je na zidu napisano - ko sa decom spava, zapisan se budi

ne znam kako/sta se desava ali stade buka posle 2 dana

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

Ovo igleda fenomenalno na trejleru. :jump:

Cekaj, jer Rej Stivenson igra nekog negativca dzedaja ? Vejderov mentor  ?

Za Meri Elizabet smo apsolvirali juce i da ne smaram(o) vise. :)

Medjutim, pozitivna mi je ova mala Ukrajinka plavusa. :thumbsup:

Rekoh Mikanu da mi je malo ova glavna glumica - meh, ali se polako privikavam.

Konacno upliv prave zute i "zdrave" narandzaste farbe. Smorio sam se u ovim SW serijalima sa farbama boje rdje, sivim i prljavo plavim.

O "Diznilend"-u u poslednjoj Manda epizodi 3. sezone - no comment.

Pratimo . . . :popcorn: & :drink:

 

P.S. a da, sao da scenario ne uprska, smori ili relativizuje sve ovo iz trejlera vidjeno. 

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...