Jump to content

Menjaža/prodaja/swap meet na Baby BAF , FAK , Švajserbal.......... 2014.


Zen Mod

Preporučeni Komentari

nekoliko svajsera je vec imalo ideju o predmetnom

 

dakle - ako imate viskova a nije vam tesko doneti , donesite

 

ako mislite da bi bilo koristi od najave sta bi doneli ( e bi se neko porazmislio i mozda i suske poneo sa sobom ) , slobodno napisite kraci/duzi/okvirni.detaljni spisak ovde

 

nebitna stvar da li se radi o delovima za ves masinu , auto , traktor , gramofon , vinil , compact cassete , kondovi ........

 

svoji smo ..... :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nekoliko svajsera je vec imalo ideju o predmetnom

 

dakle - ako imate viskova a nije vam tesko doneti , donesite

 

ako mislite da bi bilo koristi od najave sta bi doneli ( e bi se neko porazmislio i mozda i suske poneo sa sobom ) , slobodno napisite kraci/duzi/okvirni.detaljni spisak ovde

 

nebitna stvar da li se radi o delovima za ves masinu , auto , traktor , gramofon , vinil , compact cassete , kondovi ........

 

svoji smo ..... :wink2:

Dobra ideja jel moz da se dotera jedan,, ferguson,, za prodaju :whistle2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto imam ja neke žive gume u rolnama, sve onako lepo za papirom između, 500x60x2mm ako se ne varam (izlepljena je unutar EV zvučnika, ima u blogu).

Za dampiranje korpi zvučnika, CD transporta i slično ubila se. Poneću malo i ostaviću kutiju otvorenu pa kome treba nek se posluži.

 

Pogledaću šta još ima u furdi od viškova za deljenje...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja na prošlom nisam dobio ali dobi osam kasnije. Na moje iznenađenje supruga odma stavila na policu. Kad je vidim odma me podseti na Vrdnik i kad si bio. Ako budem došao, ako budeš došao i ako bude crno-bela šolja rezervišem komad za klinca.

 

Vidim ja da će, zbog slavog odziva, morati da se pravi popravni u Septembru. Ako bude Septembar, ko ne dođe ima ukor razrednog veća.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja ako krenem da izlistavam šta mi je višak, pomislićete da nisam normalan a i meni će se slošiti koliko sam se rastrošio a da nisam ni primetio. S obzirom na činjenicu da izgleda da nisu geknuli ventili/dizne/slavine (whatever) izvesnost dolaska značajno raste, što me raduje na više mentalnih/telesnih/ekonomskih/neuroloških nivoa... Poučen životnim iskustvima, ipak neću obećavati ništa...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo, ako neko misli da mu zanimljivo, poneću sa sobom (svakako) Canon EOS 1100D sa standardnim 18-55 i pride 75-300mm objektivom. 10k okidanja. Original pakovanje, račun itd...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Ja sam danas preuzeo od finog čike iz NS malo raznorodnih džidžabidža zanimljivih pravišama.

Biće malo Filotex kablića, fensi prekidača i tastera, malo vojnih potenciometara, par miliampermetara i nešto sprague elektrolita a sve po vrlo povoljnim cenama.

Neću kačiti fotke, videćete sve uživo, ima jako finih stvari.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neka, mogu i slike, za one koji ne dolaze...

 

E, pa nije ovo Fleksbuk da svako samo bezveze trpa svakojake sličice pa da svi gledaju... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam danas preuzeo od finog čike iz NS malo raznorodnih džidžabidža zanimljivih pravišama.

Biće malo Filotex kablića, fensi prekidača i tastera, malo vojnih potenciometara, par miliampermetara i nešto sprague elektrolita a sve po vrlo povoljnim cenama.

Neću kačiti fotke, videćete sve uživo, ima jako finih stvari.

 

Jes uzeo od čika R može bit i ona fina teflonska crevca?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam danas preuzeo od finog čike iz NS malo raznorodnih džidžabidža zanimljivih pravišama.

Biće malo Filotex kablića, fensi prekidača i tastera, malo vojnih potenciometara, par miliampermetara i nešto sprague elektrolita a sve po vrlo povoljnim cenama.

Neću kačiti fotke, videćete sve uživo, ima jako finih stvari.

Može li se znati kojih kablića?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Verujem da je nešto od ovoga u pitanju (trgovao ranije sa čikom i ima ovo u ponudi trenutno):

 

WCZ 28, WCZ 30,

WCT 26, WCT 28, WCT 30,

KU01G 26, KU01G 24, KU01G 28, AWG 16, AWG 18

 

WCZ su teflon, skoro ih je stavio u oglase.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...