Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

On 3/1/2020 at 5:25 PM, paja959 said:

David Crosby..remek delo 'If i could only remember my name "..naravno,ne sme se zaboraviti da je imao masovnu podrsku dobrih muzicara..
If I Could Only Remember My Name - Wikipedia

EN.WIKIPEDIA.ORG

 

IMG_3919.JPG

Mozes li da mi kazes koje je izdanje i kako si zadovoljan zvukom.Ja imam CD i cini mi se malo tanko u basu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, Aoxomoxoa reče

Mozes li da mi kazes koje je izdanje i kako si zadovoljan zvukom.Ja imam CD i cini mi se malo tanko u basu.

eve ti..americko izdanje,verovatno neko rano izdanje,vidi broj matrice (lako je moguce da je cak i prvo,tvrd karton,FOC,omot bez natpisa sa prednje strane)..sviri tako kako treba da sviri nesto ovako socno,mocno,zabavno za Shure M95ED/JICO elipticna igla .krvi i mesa kolko treba :D..nemam na CD,slusam sad na Tidal/AQ Dragonfly Red,moze i tako,al mi je analogija "lepsa,fetishisticki gledano"..reko bi,po nepisanom  pravilu,"velicina zvucnjaka,srazmerno doprinosi velicini uzitka" u ovom slucaju..no hard feelings :cheers:

IMG_3934[1].jpg

IMG_3936[1].jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, Woland said:

^ ma odlična svirka, i Aranjuez koncert koji je na celoj drugoj strani.. a ja još i nisam lud za bariton gitarom

dalje ide ECM iz prve dekade

. . . 
 

I ovaj Pikokov album ( mada je ovo u stvari Trio Džeret ) je čist "Pakao". :Viannen_loungelizard:

imadeh sreće pre petnaestak dana, te pribavih sebi jedan primerak.

Ona Vinjeta numera što otvara album ti da odmah do znanja da je komplet ploča lud'lo. :worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, Doktor said:

I ovaj Pikokov album ( mada je ovo u stvari Trio Džeret ) je čist "Pakao". :Viannen_loungelizard:

imadeh sreće pre petnaestak dana, te pribavih sebi jedan primerak.

Ona Vinjeta numera što otvara album ti da odmah do znanja da je komplet ploča lud'lo. :worship:

ojee - jedan naš kolega bi rekao: teška artiljerija :) sjajan i ovaj ECM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...