Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

2 minutes ago, Woland said:

^ jess.. msm ko bi da počne sa Šopenom, mogao bi i od njega baš sa Nokturnima, bez problema :)

Može. I sve tako dok ne čuje jednog od "vanzemaljaca" pijanizma. Rubinštajna. :)

Uostalom, i sam znaš. Imaš njegova Šopen sabrana dela i čuo si kako on "plete" ta Nokturna.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

44 minutes ago, Kuršum said:

. . .

Stigla sinoć from UK. Doneo drug. Prvo slušanje. ;)

Veoma interesantan album. Dosta tu ima podsecanja na PF radove, narocito na DSOTM album. :)

Slusao preko CD medije cim se pojavio prosle godine kod Miljeta aka @covek vuk i imali smo slicne utiske.

Daleko od toga da je to minus, naprotiv, znalacki je to utkano u novi muzicki materijal. Fina ploca. Vredi je imati. Tako da  . . . :thumbsup:

IMO - Radio K.A.O.S. mi je i dalje njegov najbolji solo album. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Doktor said:

IMO - Radio K.A.O.S. mi je i dalje njegov najbolji solo album. 

Imam LP (holandsko izdanje). I meni je omiljeni od njegovih solo albuma. 

Mada mi se i ovaj koji sad slušam sviđa, još nisam stigao do kraja.

Uz ploču je stigao i kod za download. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

27 minutes ago, revox said:

subotnji pazar, ne stizem slusati al spremam za zimu ;)

. . .

Bro' @revox, ode ti komplet u "klasicare".  Jbga. :)

Bolje da si za zimu pripazario neku "progresivu" da te greje. Mada, kod tebe su "lake" zime, ne treba ti nesto tako. :punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, revox said:

Ljiubav stara zaborava nema ti to znas ... no je greota ne kupit ovo po 1€ 

Ako je sve to bilo po komadu za 1 orjo, pa cak neke ove sa slika i do 5 e . . .  neka si ih . . . onda vala pripazario. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@revox,

da pojasnim o'ma' za ono od 5 e + ( lako to ide i vise, za onog' kome treba, a nema, a zna . . . :) ) . . .

Berlioz i "Fantasticna", pa Kemp i "Emperor", i onda mozda (meni) najdraza iz celog ovog tvog' trodelnog lot-a . . . Geza Anda i Chopin Prelidi za DG.

Eto, jedna kratka expertiza . . . daleko da je ovo ostalo bezvredno, ali se kotira tako kako si i ti kupio . . .  recimo. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, Woland said:

ja ću ovim putem:
. . . 

Jbga, nepravedno . . .  Fone . . .  limitrana serija, i to ona mala ( ispod 1k kopija ) . . . pa 'de ce ti dusha . . .  :)

Gledah to u Firenci poslog i predproslog leta u omiljenoj radnji  . . .  poskupo bese . . .

https://www.google.rs/maps/uv?hl=en&pb=!1s0x132a56acdb4767a7:0x88e91744f302abd0!2m22!2m2!1i80!2i80!3m1!2i20!16m16!1b1!2m2!1m1!1e1!2m2!1m1!1e3!2m2!1m1!1e5!2m2!1m1!1e4!2m2!1m1!1e6!3m1!7e115!4shttps://lh5.googleusercontent.com/p/AF1QipM9ZnVFztYCoq_YA5HzV6z1LXonuZMrD41DpJvv%3Dw260-h175-n-k-no!5sfirenze+dischi+vinile+-+Google+Search&imagekey=!1e10!2sAF1QipM9ZnVFztYCoq_YA5HzV6z1LXonuZMrD41DpJvv

Twisted Jazz Shop :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...