Jump to content

13.07.2013 - Vrdnik banja - okupljanje


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 542
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

:drink:

Gotovo. To je to. Jel bila protekcija? Jeste! Jel dunja? Nego šta!!! Elem, istu pijemo, a moderaciju molim da ovu plemenitu sličicu, koju postovaše uvaženi doktor, stavi kao moj avatar. Deco ne brinite, ima za sve. Ogromni pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobro, ajd sad da se uozbiljimo:

 

ja se jesam prihvatio organizacije mesta i smestaja, ali nemam kapacitete za organizovanje ostaloga..

 

1. ko sta donosi od opreme, nikom nije jasno :) no, ajde, nekako cemo da izguramo, donece ko sta moze..mislim da ce zvucnici da fale, a onda mozemo komotno da rostiljamo na uredjajima, pogotovo onim u A klasi..

 

2. hrana - pomenuo sam da imamo mogucnost da rostiljamo, jer u dvoristu postoji mesto za to predvidjeno. Dalje, mozemo da turimo kotlic - koga moramo sami da pribavimo - a BBane ima recepat i bio bi glavni kuvar. Za ostale opcije ne znam.. ajde ako neko moze i hoce neka se javi i pocne da organizuje sve vezano za ovu tematiku.. 2 dana smo tamo, mora o tome da se misli.

 

3. pice - u redu je da ko ima i hoce, ponese npr vatrene vode, ali pretpostavljam da bi bilo u redu da pored toga imamo nesto od npr piva i sokova, kisele vode.. to sve mozemo tamo da nabavimo, ali opet nam treba dobrovoljac da proceni-izvidi sta nam je potrebno, kolicinu, prikupljanje novca i kupovinu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...