Jump to content

Pumpkin & Shunty - Woland edition


Woland

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 58
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Meni se baš svidža no nemojte mi zameriti što nećem pisati gyurgyevak nego đurđevak. Nekako mi je lakše po naški nego po ingliški, a i lepše - jednom rečju lakšelepše :)Logo je sveCki :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Прво она лепотица што неславно звршава на крају приче,а сад и ђурђевак-цветић који иде на телеграме саучешћа.

"Људи ушо мајмум у тенак"

Немој само да буде лабудова песма

:unbelieveble:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Прво она лепотица што неславно звршава на крају приче,а сад и ђурђевак-цветић који иде на телеграме саучешћа.

"Људи ушо мајмум у тенак"

Немој само да буде лабудова песма

:unbelieveble:

 

:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

D

 

si ti od onih za koje je casa uvek polupuna ili od onih za koje je casa uvek poluprazna ?

 

ne bih ja rekao da je Brynhildr neslavno zavrsila ....... niti bih rekao da je Djurdjevak samo za tuzne telegrame  :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

D

 

si ti od onih za koje je casa uvek polupuna ili od onih za koje je casa uvek poluprazna ?

 

ne bih ja rekao da je Brynhildr neslavno zavrsila ....... niti bih rekao da je Djurdjevak samo za tuzne telegrame  Postavljena slika

Ја сам за оне који констатују да чаша није пуна,

дал је полупуна или полупразна исто ти је ако није пуна

:scout_en:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Pre nego što je otiš'o da se brčka, Guru from Batch je melanholično izjavio: napunio sam pločice. Kada se vrati, odmoran i željan posla, pun elana, pa kada se baci na posao... ih, ima Pumpkin da prosvira odma' :)

 

U međuvremenu sam pripremio kablove. Za preamp i još ponešto. Znam da kablovi nisu baš audiofilski, nema srebro, nema teflon, ništa upredanje, to ću kasnije. Po mesečini :) Belden mikrofonski, Neutrik i Rean.

 

Postavljena slika

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...